Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » NCore-ral kapcsolatos tanácsok?

NCore-ral kapcsolatos tanácsok?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám, hogy letöltöttem pár filmet, seed-eltem, majd amikor az nCore azt írta, hogy egyik sincs a seed kötelezettségeim között, szóval letöröltem őket. Aztán láttam, hogy a Bittorrent-ben azt írja a fentebb taglalt filmekhez, hogy "Hiba, állományok hiányoznak a feladathoz" Most akkor valami hülyeséget csináltam azzal, hogy letöröltem őket? Hogyan lehetne menteni a helyzetet?

2021. febr. 2. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A bittorentből is töröld a torrentet :) Nem hiba, csak a bittorrent keresi a fájlokat, amiket töröltél és nincs meg az elérési útja.
2021. febr. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
23%
Úgy, hogy letöltöd őket újra és seedeled. A kliensből előtte dobd ki a fájlt, vagy rámész a jobb klikkel és Újraellenőrzés. Egyébként ha seedelsz belőle egy kis fájlt, úgyis lefog menni a seed idő. BitTorrent helyett pedig ajánlom a qBittorrentet, használata szinte teljesen ugyanaz, de "modernebb" kliens. Open source, reklámmentes és a ramot se zabálja meg.
2021. febr. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha vissza vannak seedelve a dolgok, törüld ki őket rendesen mindenhonnan.
2021. febr. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A Bittorrentből töröld!

Kiválasztod a torrentet, majd jobbgombos menű...

2021. febr. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!