Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan kezdjem el a hálózatok...

Hogyan kezdjem el a hálózatok megtanulását ?

Figyelt kérdés

Sziasztok ! Egy támpontot/elindulási útvonalat szeretnék kérni ami alapján haladni tudnék. Kezdő vagyok, szeretném mélységekig megtanulni.



Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat !



2021. febr. 2. 22:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
1. Vásárold meg Tanenbaum: Hálózatok című könyvét - menj rajta végig szépen a fejezeteken. :).
2021. febr. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy te a Cisco-d akarod? Most látom megjelölve. Tanfolyamra iratkozz be, de a cisco tanfolyamok borzasztóan drágák.
2021. febr. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

CCNA és CEH vizsgát szeretnék tenni kb. 5-6 év múlva.


#1 köszönöm szépen a válaszodat, én is arra a könyve gondoltam :)

2021. febr. 2. 23:05
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az azért nem kevés idő. :)

Igazából a kulcs az, hogy érdekeljen a dolog. Kifejezett előny, ha tudsz rá gyakorolni is. Emellett a Youtube tele van mindenféle oktatóanyaggal, gondolom, ilyen témákban is van jónéhány.

2021. febr. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem jó a Youtube oktatóanyagok ebben a témában, mert rengeteg a hülyeség. A neten is rengeteg a hülyeség, még ilyen regi.tankonyvtar.hu oldalon is, sőt a szabilinux hálózatos részeinél is olvastam már büdületes hülyeséget. Az ilyen helyekről másolgatják ki a hallgatók a háló vizsgára a tételkidolgozáshoz az anyagot. Tanenbaumnál nincs jobb, az legit. Én ezzel kezdenék, mert sok hülyeséget kikerül az ember, ha ezzel végzett akkor mehet tovább, mert már tud szűrni, hogy mi jó és mi nem jó.
2021. febr. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Esetleg lehet a témában keresni szakdolgozatokat, amik kíváló minősítést kaptak. Mivel az bírálva van, hiteles.
2021. febr. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget, ment a zöld ! :)
2021. febr. 2. 23:23
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
David Bombal CCNA kurzusai elég jók
2021. febr. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!