Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Facebook kérhet CAPHTA...

A Facebook kérhet CAPHTA helyett mobil telefonszámot vagy hitelkártya adatot fiók ellenőrizéstetéshez? Hozzászólásokat csak ezzel engedne.

Figyelt kérdés
2010. aug. 17. 21:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Meg ne add! Facebook sosem kér semmi ilyesmit, csak a belépéshez az e-mail címed és a jelszót. Azon kívül semmi más adatot nem kötelező megadnod! Valószínű, került a gépedre valami adathalász program, vírusírtó, anti spyware teljes keresést küldd rajta végig!
2010. aug. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Már kér, augusztas még lehet nem kért. Regisztráció után ha aktívkodsz, akkor le akarja ellenőrizni, hogy létező személy vagy-e.

Első lehetőség, hogy mobilszámot kell megadni ahová sms-t küld.

Másik, hogy valamelyik személyes okiratod bescanneled és elküldöd nekik.


Anyám fiókját emiatt tiltották, regisztrált, nem használta, majd egy napon rengeteg hozzászólást írt a barátnője fényképeihez, kénytelen volt a telójára üzenetet kérni.

Mondjuk a kamuregemmel megjártam, regisztráltam, csináltam 1-2 dolgot, erre adjak telefonszámot, mert nagyon aktívkodom, biztos nem vagyok valós.

Jó, akkor igaza volt, de ha egy létező regisztráló az első nap ilyet kap az arcába, vajon megadja? És ha nincs is telefonja?

2011. febr. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!