Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tényleg elindult az 5G Magyaro...

Tényleg elindult az 5G Magyarországon?

Figyelt kérdés

2021. márc. 8. 01:45
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%

itt láthatod

[link]

2021. márc. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%
Hű, elmegyek egy közelemben levő ilyen helyre, megnézem, mi látszik. Furcsán kóvályognak-e az emberek, illetve alacsonyan repülnek-e a borzok.
2021. márc. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem ellenzem, támogatom. Informatikus vagyok. Gúnyolódás nem kell, csak, hogy igaz e a hír.
2021. márc. 8. 15:23
 4/11 anonim ***** válasza:
50%

Gúnyolódás? Nem gúnyolódok, csak eszembe jutott az 5G-vel kapcsolatos ssok marhaság, amiket olvastam, amerikai méhek, brit madarak, satöbbi.

Volt egy barátnőm, az volt ilyen, minden mondatomat képes volt úgy értelmezni, hogy az sértő legyen rám nézve. Mondjuk találkoztunk, elindultunk, mondom neki, de szép idő van ma. Ránézek egy fél perc után, orrát lógatva megy, mint a gép. Na, kérdem, mi történt? Azt mondtad, én olyan csúnya vagyok, hogy a napsütés kell, hogy jó kedved legyen...

Hogy világos legyen a helyzet, most viszont ezzel a történettel kigúnyoltalak.

2021. márc. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 hun_74 válasza:
Viszont azt nem értem, ha informatikus vagy, akkor miért itt a gyk-n kérdezed meg, és miért nem a Google-ba ütöd be hogy Magyarország 5G lefedettség, vagy valami hasonlót... 🤔
2021. márc. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is informatikus vagyok. Nekem is van jogom kérdezni Gyakorin.
2021. ápr. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 hun_74 válasza:

6# Nem is állítottam, hogy nincsen jogod kérdezni, csak azt nem értem, hogy egy olyan ember, aki napi szinten használja a netet, miért itt kérdezi meg?

Szerintem egy informatikus van annyira intelligens, hogy maga is meg tudja keresni a neten.

2021. ápr. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Sok infó nem elérhető sem DuckDuckGo sem Google keresőn keresztül. Néha nehéz elődönteni, mire keressen. Arra is tudok gondolni, hogy nem tud angolul, magyarul meg minek írnám meg a cikket, ha angolul elég :)


Aztán olyan infóst is láttam, aki nem tudott static IP-t átállítani dinamikusra a saját szgépén.


A magyar lefedettségi adatok amúgy sem nem pontosak, sem nem hitelesek, sem nem könnyen megtalálhatóak. TCom csomó helyen nem érhető el, ahol írja, hogy van lefedettség. Főleg ott ahol van egy 10 méteres dombocska. Vagy egy kisebb erdő rész.


Voda lefedettségét nem ismerem. Nem is fejlesztünk nekik :)

2021. ápr. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 hun_74 válasza:

Mondjuk az hogy egy informatikus ne tudna angolul, vagy ne lenne képes fordító programmal lefordítani azt nehezen hinném. Azt sem (mivel egy saját bevallása szerint informatikusról beszélünk), hogy nem tudna keresni a google-ben.

Azt már el tudom hinni, hogy nem tartja hitelesnek a lefedettségi adatokat, de akkor én a helyében belinkelném az adatokat, és inkább a hitelességére kérdeznék rá, hogy kinek milyen erről a személyes tapasztalata.

2021. ápr. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerencsére ez nem a hitgyüli, szóval nem azon múlik, hogy mi a valóság, hogy te mit hiszel :)
2021. ápr. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!