Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Magyarországról hogyan lehet...

Magyarországról hogyan lehet elindulni, ha érdekel a compiler engineer szeretnék lenni?

Figyelt kérdés
2021. márc. 6. 13:19
 1/5 Szirty ***** válasza:
82%

Balázs!

Ha ennyire hibásan fogalmazol az visszatetszést válthat ki!

2021. márc. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Délkelet felé indulj, majd jobbra... :)
2021. márc. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Elkezdtem írni a kérdést, utána átfogalmaztam és jaj, nem töröltem ki egy szót. A GYK-n pedig nem lehet utólag szerkeszteni a kérdést és törölni sem, hogy egy újat írjak ki.
2021. márc. 6. 14:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom hol tartasz az életedben, de első körben addig kéne eljutni, hogy megnézd pl. a GCC forrását, és hozzá tudj szólni. Utána meg ha ezt főállásban akarod csinálni, akkor egy olyan céget kell találnod, amelyik ilyennel foglalkozik, ami szerintem nem sok, meg elég mély tudás is kell hozzá. (Szóval én úgy képzelem, hogy meg tudod mutatni, hogy valami más programozó munka mellett dolgoztál egy open source compileren)
2021. márc. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem sok cég foglalkozik ilyennel a környéken, de pl. pozsonyban van egy amiről tudok: [link]


Nézd át ha érdekel.

2021. márc. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!