Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Most, ha tényleg felvásárolják...

Most, ha tényleg felvásárolják a DIGI-t, miben fog változni a szolgáltatás színvonala, az árszabás, stb?

Figyelt kérdés
A 4iG akik felakarják vásárolni a DIGI-t, egy magyar cég és eddigi tapasztalataim alapján az sosem, jó ha egy szolgáltató magyar tulajdonban van, mert a magyar mindig ott csal ahol csak tud, azon van, hogy minél kisebb beruházásból minél nagyobb hasznot hozzon. A DIGI eredeti vezetése mellett egy órási tapasztalattal és profizmussal rendelkező román cég áll jelenleg ás ez a szolgáltatásaik minőségén is erősen érezhető, mivel magasan a legjobb és kimerem jelenteni, hogy egy becsületes cég volt. Lehet ezután itt is a Trékom féle tolvaj mentalitás fog érvényesülni, hogy húzzuk le a hülye ügyfeleket amennyire csak lehet?

2021. ápr. 11. 01:12
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:

#10 Teljesen mindegy. Egyértelmű, hogy jó ideje ott gáncsolta a kormány őket ahol csak tudták lásd: 5G versenyből való jogtalan kizárás, stb. Nem tudom te hogy vagy vele, de én nem szeretnék a kőkorszakban élni. Gigabites net megfizethető áron már minden háztartás része kellene hogy legyen 2021-ben.


Szerintem egy tisztességes internet hozzáférés minimum 1000mbfel/100mb letöltési sebességnél kezdődik és ezt a legtöbb szolgáltató Magyarországon még csak közelében sem teljesíti, főleg nem kedvező áron. 2021-ben ma már ennek alapnak kéne lennie, lévén, hogy rengeteget változtak az internet használati szokások, új platformok, eszközök jelentek meg,stb.


Ma már mindenki meg akar osztani mindent minimum FullHD-ban vagy 4K-ban, de úgy, hogy közben a TV-n se akadozzon a Netflix 4K-ban és az okostelefonon se lassuljon be addig a net egy percre sem, na meg a PS4-en se akadjon meg a multi addig.. és ezt a megnövekedett sávszélesség igényt nem úgy látom, hogy a hazai szolgáltatók kiakarnák szolgálni bármennyire is, főleg nem becsületesen. Egyedül a DIGI volt ez alól kivétel.

2021. ápr. 13. 08:00
 12/36 A kérdező kommentje:
Fordítva írtam.. 1000mb letöltés/100mb feltöltést akartam írni.
2021. ápr. 13. 08:27
 13/36 anonim ***** válasza:
Ja, most már teljesen mindegy? Csak hogy igazolni tudd magadnak a fantazmagóriádat? Nem, nem teljesen mindegy. Nem mindegy, hogy idd ki a bilit, vagy vidd ki a bilit. A tények makacs dolgok. Digi nélkül is van tisztességes minőségű, sokszor még jobb minőségű, gigabites internet, megfizethető áron. Kettő ezer forinttal fizetek többet a szolgáltatómnak, mint a Diginek, cserébe nem 1000/300, hanem 1000/1000, nem kell saját router mininmum 25.000 forintért, viszont kapok 25.000 forint készülékvásárlási kedvezményt, és még cserébe nincs is annyi leállás a szolgáltatásban. Na, akkor melyik éri meg jobban? Ja, hát ugye a nincsteleneknek ezer forinttal olcsóbb internetért is le kell hajolniuk...
2021. ápr. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
100%

"25.000 forint készülékvásárlási kedvezményt,"


Én meg pont nem dőlök be az ilyen levásárlási kedvezményeknek, mert azok általában mindig lehúzások. Alapból nem is szoktam hitelre vásárolni semmit. Ha már a nincstelenséget hoztad fel, szerintem pont az ilyen "vásárolj tőlünk okostelefont 5 év hűségidővel mert az de fasza lesz" féle "akciók" valók a nincstelenebbeknek.


Én pl. ha új telefont vagy új tévét akarok venni, inkább magam rakom össze az árát és megveszem tisztán és így nem fogok függni továbbá senkitől.

2021. ápr. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
Amúgy nem nehéz kitalálni melyik szolgáltatónál vagy.. A T-nél megy ez a mindenre adunk levásárlási kedvezményt, cserébe köss velünk legalább 2 év hűségidőt.. A Diginél alapból nem is volt hűségidő. Nagy a különbség.
2021. ápr. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
Összekevered a szezont a fazonnal. De lehet, hogy csak az írott szöveg megértésével vannak gondjaid. A készülékkedvezmény nem egyenlő a részletfizetéssel. Azt hitted, hogy a kettő ugyanaz? Hány éves vagy? Mi a végzettséged, hogy ez a hihetetlenül bonyolult dolog ekkora problémát okozott? A készülékkedvezmény azt jelenti, hogy veszel egy készüléket a szolgáltatótól, és a teljes vételárból elenged 25.000 forintot. Tehát ha megvennél egy tévét 200.000 forintért (Mondjuk te nem veszel ennyiért tévét, de érted a lényeget!), akkor a végösszegből levonnak 25.000 forintot, kifizetsz 175.000-et, és viheted. Ezt volt olyan nehéz megérteni? Amúgy neked össze kell raknod egy készülék árát? Én csak bemegyek, kifizetem, és elhozom. Nem kell összeraknom az árát.
2021. ápr. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:

"Tehát ha megvennél egy tévét 200.000 forintért"


Valóban nem, mert én 360.-ért vettem egy QLed-est 1 éve, de amúgy szórakoztató, hogy ennyire azt gondolod, hogy bármit is tudsz rólam.:D

2021. ápr. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:

Akkor miért írtad, hogy össze kell raknod az árát?


Egyébként annyit már biztosan tudok rólad, hogy akadnak gondjaid a szövegértéssel, tekintettel arra, hogy összekevered a készülékkedvezményt a részletfizetéssel.


Az is tény, hogy a Diginél nem kell hűségidő. Mondjuk készülékeket sem lehet kapni, ez megint csak egy tény.

2021. ápr. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:

De miért vennék egy internetszolgáltatótól készüléket mikor tele van az internet jobbnál jobb kedvezményekkel? Engem mindig zaavrt a Tnél hogy ennyire rámentek az egyéb szolgáltatásokra mint tévék, konzolok, telefonok, stb egyidőben még gázszolgáltatást is kínáltak nekem, nem tudom ez a feature megvan-e még náluk.


Szerintem pont ez az egyik nagy gond velük, hogy pont nem a lényegre fókuszálnak, mert ezek helyett inkább az internet és TV szolgáltatásaik színvonalán kéne javítaniuk és versenyképesebbé tenniük, mert enyhén szólva brutálisan túlárazott náluk mindkettő. Egy ismerősöm havi 4600.- Forintot fizet náluk egy vacak 300/20-as netért + vezetékes telefonért. gondolom mondanom sem kell, hogy a Diginél meg az 1000/300-as csomag nem kerül ennyibe... Ráadásul ósdi rézkábelen szolgáltatják neki, ami még úgy 15-20 éve oké is lett volna, de ma már azért illene üvegszálas optikát nyújtani, főleg ennyi havidíjért.

2021. ápr. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
Diginél is akad még réz dögivel, ez megint nem volt egy jó érv. Ha tovább firkálsz hülyeségeket, az lesz a vége, hogy keresek egy statisztikát arról, hogy melyik szolgáltatónál mekkora a réz/optika aránya. Csak nehogy meglepetés legyen a vége. Vegyél interneten, jobbnál jobb kedvezménnyel készüléket. Valami jó kis szürkeimportos helyről, hogy aztán lehessen sírni, ha nincs elfogadható jótállás.
2021. ápr. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!