Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Most, ha tényleg felvásárolják...

Most, ha tényleg felvásárolják a DIGI-t, miben fog változni a szolgáltatás színvonala, az árszabás, stb?

Figyelt kérdés
A 4iG akik felakarják vásárolni a DIGI-t, egy magyar cég és eddigi tapasztalataim alapján az sosem, jó ha egy szolgáltató magyar tulajdonban van, mert a magyar mindig ott csal ahol csak tud, azon van, hogy minél kisebb beruházásból minél nagyobb hasznot hozzon. A DIGI eredeti vezetése mellett egy órási tapasztalattal és profizmussal rendelkező román cég áll jelenleg ás ez a szolgáltatásaik minőségén is erősen érezhető, mivel magasan a legjobb és kimerem jelenteni, hogy egy becsületes cég volt. Lehet ezután itt is a Trékom féle tolvaj mentalitás fog érvényesülni, hogy húzzuk le a hülye ügyfeleket amennyire csak lehet?

2021. ápr. 11. 01:12
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
#30 Na és mennyit fizetsz havonta érte? Nekem IPTV áruhitel meg ilyen sallangok nem kellenek. Hitelre elvből em vásárolok soha semmit. Inkább magam rakom rá össze az árát. Tévére meg nem fizetek már elő. Arra ott a Netflix, meg neten nézek amit csak akarok.
2021. szept. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

Én nem a #30-as vagyok, de nekem is Telekom optikai netem van.. 2/1-es

interenet + telefon, de utóbbi csak azért, mert csomagban olcsóbb mint magában :D

Havi 5140 ft együtt a kettő.

Szóval sebesség arányosan olcsóbb mint a digi gigabitje.

2021. szept. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

Én elhiszem, hogy van olyan hely, ahol a Telekom is kiépítette az optikai hálózatát, és Digi is van, és ott a Telekom jobb.


De ettől még nálunk, ahol a Telekomnak csak koaxos hálózata van, a Digi-nek meg optikai hálózata van, a Digi a jobb. Nálunk a Digi miatt a Telekomnál területi kedvezmény van, de még így is drágábbra jönne ki, mint a Digi.


Gigabites internet + 160 (a Diginél csak 147, de a lényeges csatornák benne vannak) TV csatorna + telefon

Digi: 6000 Ft/hó

Telekom: 8640 Ft/hó, ha Magenta1-gyel nézem az otthoni szolgáltatások díja akkor 7560 Ft/hó

2021. szept. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

Nekünk Digi van. Caklipakli fizetünk 6000-et a gigabites net+TV+telefon kombóért. Az ajtószomszédnak Trékom van. IPTV, telefon, net, plusz set top box, plusz anyámtyúkja, összesen 10000 forint. És míg nekünk 6 év alatt talán háromszor volt hosszabb kiesés, a szomszéd folyton panaszkodik, hogy akadozik a net (pl. áthívtak, hogy a gyerek nem tud csatlakozni az online órához, kiderült, hogy a telekomos net nem megy).

Ja és persze rábeszélték őket mindenféle "készülékkedvezmény"-re, aztán csupa olyan készüléket fizetnek, amire szükségük sem volt meg drágább is, mintha rendesen boltban megvették volna.


A Digi volt az egyetlen normális szolgáltató. Előre félek, mit fogok csinálni, ha a NER lovagok tönkre teszik (már pedig borítékolható, hogy tönkre fogják tenni). Amíg csak drágább lesz, nem érdekel, de a szolgáltatás minőségét ha lerontják, nem tudom hova fogok menni. Itthonról dolgozok, muszáj a stabil, gyors net.

2021. szept. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

Eddig az árak szerencsére nem változtak, de a TV kínálatba teszt jelleggel bekerült a Pesti TV, és a DIGI csatornák is mintha már elkezdtek volna megváltozni. Az országgyűlés választás napján talán nem lehet véletlen, ha egy Soros Györgyről szóló dokumentumfilm megy a DIGI Life csatornán.

[link]

2022. ápr. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

Én csak reménykedek, hogy a Digi csatornákat megtartják, mert a Digi Animal World az egyetlen nézhető ismeretterjesztő csatorna.

Még a NatGeo is trágya lett: 10 percenként reklám és a normális filmek helyett hülye docureality sorozatok mennek.

Digi Animal World-ön legalább még vannak igazi ismeretterjesztők. Felőlem bármelyik politikusról betehetnek oda is egy műsort, úgyis mind akkora állat...

2022. ápr. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!