Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi történik az Ncorerral?...

Mi történik az Ncorerral? sok-sok embert kitettek !

Figyelt kérdés
A face oldalukon olvasom hogy sok embert ki tettek szándékosan és csak akkor újra aktívak lehetnek ha fizetnek 20 dollárt , megkezdődött az oldal haldoklása?

2021. ápr. 15. 22:38
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
59%
Ugyanott lehet a premiumot is megvenni, szóval attól, hogy furán néz ki még működik, arról nem beszélve, hogy amióta SMS-el kell a fizetéseket nyugtázni mindenhol, azóta akár a bankkárty aadatokat pin kóddal együtt tudhatja valaki akkor sem fogja tudni használni, ha nincs nála a telefon is amire az sms kód érkezik.
2021. máj. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
5%

31:

Nem az, hogy furán néz ki, hanem hogy egy random szigetország domain-ján kell egy egyedi formon elküldeni a bakkártya adatokat. Ez sokszorosan red flag.


Az sms-es hitelesítés meg nem mindenhol, minden tranzakció esetében van, ma is vissza lehet élni a bankkártya adatokkal.


De mondok mást. Eleve nem oké random, kitudjakicsodának pénzt utalni, akár a hatóságok is megkérdezhetik, hogy mégis ki a francnak küldted a pénzt.


Ha mégis utalnék, valami virtuális kártyával tenném, nem a bankomon keresztül, hanem valamilyen coinon keresztül forgatnám át kamu névvel egy fintech szolgáltatóhoz a pénzt. Más kérdés, hogy ez is illegális.

2021. máj. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
66%

Azért van ott, mivel máskülönben már rég nem létezne az oldal se... tudod, nem mindenhol nézik el, hogy yilesmit üzemeltetsz. Bár igazából mindegy is, pár százezer felhasználó köszöni jóll van, én is már bő 10 éve premium vagyok, egy forintot nem nyúltak le emiatt.


Arról nem beszélve, hogy ha valaki annyira akar, sima online kártyát si kérhet szinte minden banknál már külön amire csak annyit utal át amennyit fizetni szeretne, és ennyi.

2021. máj. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
82%
Az online kártyán is az én nevem van, egy ilyen kétséges oldalon a nevemet sem adom meg szívesen. Amúgy teljesen más, ha az ember prémium előfizető, én is sok más oldalon az vagyok, mint ha az embert megpróbálják zsarolni, hogy csak akkor használhatja tovabb az addig ingyenes szolgáltatást, ha fizet egy összeget egy kétséges hátterű fizetőoldalon, ami mellesleg magasbabb áron van, mint a prémium előfizetés másnál.
2021. máj. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
17%

Szeretem az nCore-t itt minden egy helyen megtalálható. Ami nekem furcsa, hogy 1-2 ávvel ezelőtt még közel 800ezer felhasználót mutatott az oldal statisztikája, ma már csak 512ezer és ahogy figyelem, fokozatosan csökken. Vajon mi történhetett? Tisztogatás vagy önkéntes kilépések?

[link]

2021. júl. 6. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
100%

Az az adat szerintem nem reális. Volt, hogy felugrott 700 fölé azt visszament 500 valamennyire pár napon belül. Ez talán az elmúlt 2 évben történt, emlékezek rá.


Ncore éli világát, aki szerint nem az nyissa ki a szemét :D

2021. júl. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
100%
Hogy van 512ezer felhasználó, mikor nekem a helyezésem 784063? :)
2021. júl. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 SIDLER22 ***** válasza:
32%

Szerintem át kéne térni új torrent oldalakra. Ncore-on egyre hülyébbnek nézik az embert. Eddig 1000 pont volt egy meghívó. Aztán hirtelen felvitték 5000-re majd onnan vissza 2000-re. Aztán valahogy kitalálták, hogy akkor mostantól legyen 15000 pont amennyi senkinek nincs és így vagy veszel prémiumot hülyegyerek, vagy nem hívsz meg senkit. A szabályzatukról nem is beszélve. Nem tölthetsz fel torrentet így meg úgy...

Én egyszer fel akartam tölteni egy olyan tartalmat ami külső torrent oldalakon meg volt, de nCore-on nem. Átrágtam a teljes feltöltési szabályzatot. Mindent beállítottam és megírtam úgy ahogy kell és visszautasították indok nélkül.

Azelőtt is próbáltam feltölteni torrentet, de akkor legalább megindokolták, hogy pl a névmegadás miatt nem fogadták el (bár örültem volna neki, hogyha legalább egy kis konkrétumot adnak, hogy mi nem tetszik neki benne, de mindegy). Most meg aztán tényleg semmit nem írtak csak, hogy nem fogadtuk el azt kész. Nem tetszik nekünk.

Úgy érzem mintha lenne egy ilyen belsős keménymag akik a királyok meg a mösterek és ők tölthetnek fel torrentet. Amúgy meg mindenki másnak írunk egy követhetetlen szabályzatot és ha esetleg pont tudja követni és megfelel a teljes b...zi szabályzatnak akkor meg csak úgy random visszautasítjuk ok nélkül azt szevasz.

2021. júl. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
78%
Amúgy nem tudom mit kell nyafogni, tavaly fekete pénteken pl egy év helyett két év prémiumot adtak, magyarul aki akkor vett kb 21 novemberig nem kell vele foglalkozni, az a kb 8000 ft meg leosztva 24 felé nem egy vészes összeg.
2021. júl. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 SIDLER22 ***** válasza:
52%

Én azt is soknak tartom. Egy ilyen oldalt üzemeltetni nem nagy pénz. Tárhelyből is max 1-2 terra kell hozzá meg egy Raspberry ha otthonról akarod futtatni meg a domain azt kb ennyi. Kíváncsi lennék mire megy el az a sok pénz amit a prémiumból szednek be.

Mi is üzemeltetünk egy hirdető oldalt (lassan már kettőt) megy itthon egy szervergép amin a két weboldalon kívül egy csomó játékszerver is fut meg megvettünk hozzá egy domaint 2 évre 10 ezerért. Azóta nekünk ez nem kerül pénzbe.

2021. júl. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!