Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi történik az Ncorerral?...

Mi történik az Ncorerral? sok-sok embert kitettek !

Figyelt kérdés
A face oldalukon olvasom hogy sok embert ki tettek szándékosan és csak akkor újra aktívak lehetnek ha fizetnek 20 dollárt , megkezdődött az oldal haldoklása?

2021. ápr. 15. 22:38
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miért nem csinálsz egy jobbat, mi tart vissza? Hisz még bevételed is elhetne belőle...
2021. júl. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
57%

#38 Biztos, hogy valami banális hibát követtél el, azért lett elutasítva a torrented. Vagy mert feltoltál valamit a nagyvilágból ész nélkül. Sok ilyen van. És utána sírnak, hogy sz.r az oldal, pedig csak annyi az elvárás, hogy rendezettek legyenek a feltöltések és minőségi torrentek kerüljenek fel.


Gondolom te vagy a #40 is. Ha ennyire jobban tudod hogyan kell ezt csinálni, akkor nyiss egy torrent oldalt. Nem kis pénzt tennék rá, hogy ugyanolyan sz.r lesz majd, mint amilyen például a piratebay is volt.

2021. júl. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 SIDLER22 ***** válasza:
37%

Mert nem értek hozzá. Egyébként sem akarok. Van egy csomó alternatíva.

Meg jobbat már csináltunk másból. Minecraft szerverhirdetők közül most például a mienk a legjobb az országban. Minden olyan funkció megvan benne ami kell és egyszerű is használni. Naponta 200-an látogatják mivel kb monopóliumban vagyunk.

Lehet, hogy egyszer torrent oldalt is fogunk csinálni. Még nincs kizárva az sem csak abból már van sok alternatíva, de az biztos, hogy ekkora pénzeket nem fogunk elkérni mert ez már tisztességtelen.

2021. júl. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 SIDLER22 ***** válasza:
51%

42-es.

Teljesen mindegy milyen és mekkora hibát követtem el. A minimum, hogy megindokolják. A torrent minőségi 4K-s érintetlen tartalom volt. Az ész nélküli feltolásból gondolom arra gondolsz, hogy valami olyat tettem föl ami tiltott. Mint mondtam végigrágtam a teljes listát minden szabályzattal és nem volt rajta még csak hasonló sem.

2021. júl. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
79%
Nem értesz hozzá, de azért kijelented, hogy milyen egyszerű dolog. Rendben.
2021. júl. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
#43 Erre most nagyon ráhibáztál, mert én tisztában vagyok a minecraft helyzetével. Magyarországon egyetlen 200 fős aktív szerver van, a mestermc. Az összes többi ki van halva, néhány tíz fő játszik rajtuk csúcsidőben.
2021. júl. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 SIDLER22 ***** válasza:
0%

Innentől kezdve ha valaki vitázni akar velem az privátban írjon mert nyilvános vitát nem folytatok. Nem gondolom hogy ráhibáztam mivel nem szerverről beszéltem hanem szerver hirdetőről és a kettő nem ugyanaz.

És igen valóban nem értek hozzá. Valóban nem tudom, hogy hogyan kell programozni egy torrent trackert és összehozni az egész dolgot. De annyit tudok róla, hogy nem kerül nagy erőforrás igénybe és ezek alapján mondtam a véleményem.

2021. júl. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
Azért eléggé két külön dolog, hogy mi kell alá mint hardver, és hogy mennyit kell vele foglalkozni, vagy szerinted ingyen csinálják akik csinálják?
2021. júl. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
64%
Fel szokták függeszteni a fiókokat, hosszú idejű inaktivitás miatt. Ha fizet prémiumot, feloldhatja a korlátot, és ismét aktív tagja lehet az oldalnak. Ennyi a történet. Természetesen az a face csoport még lehet kamu, pénzlehúzós oldal is. Zsarolni tuti nem fognak senkit...
2021. júl. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
0%
Naponta 200-an látogatják a minecraft szervert. Aztabetyár, az már egy egész falunyi ember! Nem semmi...
2021. júl. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!