Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi történik az Ncorerral?...

Mi történik az Ncorerral? sok-sok embert kitettek !

Figyelt kérdés
A face oldalukon olvasom hogy sok embert ki tettek szándékosan és csak akkor újra aktívak lehetnek ha fizetnek 20 dollárt , megkezdődött az oldal haldoklása?

2021. ápr. 15. 22:38
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:
81%
inkább az enkóréknak fizetnék havi ötezer forintot, mint 15 ezret az epül, flix, édzsbió és társai streamszolgáltatóknak.
2021. júl. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 EG0 válasza:
48%

Ez a 8 hetes szabály teljesen irreális, hiszen ha közben is visszaosztasz pl. NAS-ról, akkor úgy is hozzájárulsz a működéséhez, hogy neked épp nem kell semmi.


Meg legalább küldenének e-mail jelzést, hogy hahó, itt egy értelmetlen szabály, figyelj a vonatkozó határidőre. Azoknak meg akik szabályzat olvasásra buzdítanak, üzenem, hogy komoly összegben fogadok, hogy nem olvastad végig az összes "szabályzatot", amit elédtoltak életedben.


Engem is a "8 hetes" miatt zártak ki, a prémium irreálisan drága lett, a velük való levelezés bicskanyitogató: pl. "A világméretű járványra való tekintettel 365 munkanapos válaszadási időt tudunk garantálni." = Leszarunk, de még hülyének is nézünk.

Ha én ezt egyetlen munkahelyemen is megengedtem volna magamnak, másodszor már nem én válaszolok ügyfélnek.


Szóval 10 év után én is léptem, s*ggfej adminokkal kardozni már öreg vagyok. Kaptam meghívót másik ismert oldalra, ott 1 év az inaktivitási szabály, plusz "nincs és nem is lesz fizetős regisztráció".

A 8 hetes szabály + megemelt prémium díj + meghívó pontok égbe emelése összességében sima fejés (gyak. fizetős regisztráció). Ami pont egy torrent oldaltól kellene, hogy filozófiailag idegen legyen.

10 év alatt több új (fizetős=prémium) tagot hoztam nekik. Hát viszlát.


U.i.: Kedves gyerekek és gyereklelkű 18+ ncore-törzs tagok: bátran lehet tolni a lefelé hüvelykujjat, ahogy a korábbi jogos észrevételeknél is tettétek ebben a thread-ben. Nyilván mind '95 óta interneteztek és '11 óta használtátok ncore-t, egyébként adatközponti infrastruktúrával foglalkoztok, szóval jobban tudjátok ezt is. Csak nehogy egyszer legyen jobb dolgotok 8 hétig az életben, mint letölteni valami újat binge watch-hoz.

2021. júl. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 SIDLER22 ***** válasza:
66%

47-es vagyok. Tudom tudom... Korábban írtam, hogy nem fogok innentől kommentelni, de muszáj hozzászólnom.

Érdekes egyébként, hogy azóta mióta kiírtam, hogy mostantól csak privátba írjon aki akar vitatkozni, azóta rám írt talán 2 ember és azok is vagy kb leborultak előttem vagy hátraléptek, hogy "jaa én amúgy nem az vagyok aki ott írt... és igazad is van".

Szóval érdekes ez is, hogy amikor nem nyilvánosan megy a balhé hanem 1v1-re kényszerül az ember, akkor hirtelen mindenki beku$$ol és behúzza fülét-farkát. Máshol is észrevettem már ezt, de semmi baj. Beismerésnek sem voltam még szemtanúja. Általában ha igazam volt a dolgokba egyszerűen csak eltűnt a topikból az illető mintha nem is olvasta volna el és nem válaszolt többet.


Jelenleg egyébként az oldalhoz való ingyenes csatlakozás ára 15000 pont. Ez 2 terra tiszta seed hellyel kb 3-4 év alatt lesz meg. Tehát 3-4 év mire valakit majdnem teljesen ingyen (mert azér a 3 év seed az nem tekinthető egy nagy semminek) meg tudok hívni az oldalra.

Persze másik fiókkal nem lehet beregisztrálni...

Miért is kéne második esély?

Egyszer elb@sztad szevasz...

Várjál pár évet vagy lobbizz valamelyik szerencsétlennél aki annyit fizetett az oldalnak mint amennyibe kb egy havi fenntartása kerül.

2021. júl. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!