Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Online fordítói munkákkal...

Online fordítói munkákkal kapcsolatban mi a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
Anglisztikás egyetemista vagyok, fordító/tolmács szeretnék majd lenni, ill. több éve forítok önkéntes alapon egy szervezetnek, de most szeretnék keresni is vele kicsit. Egy ideje nézegetem ezeket az online freelance translation oldalakat, de nem tudom, mennyire megbízhatóak, vagy egyáltalán megéri-e megpróbálni. Ha valakinek van ezzel tapasztalata és megosztaná velem, azt nagyon megköszönném. :)

2018. szept. 17. 15:18
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Én fordítóirodának dolgozok évek óta online. Korábban nézegettem ezeket az oldalakat, pl. upwork, a legtöbb megbízó nevetségesen keveset akar fizetni. Persze diáknak, kezdőnek lehet, hogy megfelel, de általában eseti munkák, normális referenciát innen sem tudsz szerezni.


A férjem egyébként dolgozott korábban upwork-ön keresztül webfejlesztőként, neki voltak komoly munkái jó pénzért, és mindig rendesen kifizették.

2018. szept. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!