Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ncore-ra hogyan tudok felregis...

Robi1122 kérdése:

Ncore-ra hogyan tudok felregisztrálni?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet meghívót szerezni?

2021. jún. 10. 18:02
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

?eghívót csak a már bent lévők tudnak küldeni. Minden más módszer amit esetleg találsz a neten és amiért pénzt kérnek általában kamu.

Kell egy haver aki bent van és tud küldeni meghívót.

2021. jún. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Roviden: sehogy, hacsak nincs egy jo ismerosod aki kuld neked meghivot es persze ezzel egyutt felelosseget is vallal erted.
2021. jún. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Jegyzem meg, nemrég volt szó róla egy kérdésben, hogy brutálisan megdrágult a meghívó, szinte lehetetlen csak úgy kérni egyet.
2021. jún. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Csak bent lévő ismerőstől tudsz szerezni. Amúgy ezt a drágítást szerintem rövid időn belül vissza fogják vonni, mert ez volt a prémium legnagyobb húzóereje, jelentősen le fog esni a bevételük.
2021. jún. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Jelenleg cseszett nehezen, mert a meghívóhoz szükséges pontok számát nagyon felvitték. Én pl ilyen 9-10 év múlva tudnék küldeni, ha a rangot nem számoljuk.
2021. jún. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%

Megemelték a ponthatárt meghívókhoz. Így nehezebb lett a meghívó küldése(Én örülök neki.)

Még mindig meghívásos alapon megy az oldal.

2021. jún. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem már nem is ugyanazok az emberek vezetik az ncoret mint régen. Valamikor 12 éve lehetett mikor én regisztráltam, és akkor azonnal válaszolt a staff mindenre. Jeleztem egy problémát és pár órán belül meg volt oldva. Azt gondolom, hogy eladták valami pénzcsinálónak. Idő közben a felhasználói réteg is lezüllött. 10 éve még normális beszélgetések folytak a komment szekciókban, ma már minden káromkodós, dühkezelési problémás ott írogat. Mindenki beszól mindenkinek, senkinek semmi nem jó, nincs is jó film, csak szr filmek léteznek... Sokkal jobb volt kevesebb felhasználóval... Van már nekem inkább Netflix és HBO Go. Aztán nemsokára jön az HBO MAX is Magyarországra, meg az Amazon Prime.
2021. jún. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

#7

Ajánlom figyelmedbe a 21-es válaszát itt, mivel ott is (#20) fix ez a kommented:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__1..


Amúgy én kommenteket jóformán sose olvasok torrent oldalakon, és életembe csak egyet írtam, mert egy torrentnél a 3 djvu fájlból 1 megnyithatatlan volt.


És te is miért hiszed azt, hogy az egész nCore filmekből áll? Én pont azoktól töltöm le a legkevesebbet. Könyvletöltésem hatványozottan több van.

Vagy miért hiszed azt, hogy csak az nCore az egyetlen nornálisan működő zárt, magyar torrent oldal? Ott van még a Diablo vagy az Insane is.

2021. jún. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
sajnos nehéz bejutni nem olyan mint régen
2021. jún. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!