Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi értelme az Instagramnak ha...

Mi értelme az Instagramnak ha nem használják?

Figyelt kérdés

Vannak emberek, akik nagyjából egy hónapban egyszer vagy még ritkábban tesznek fel bármit is Instára. Nem is követnek sok embert, egyet vagy kettőt és ennyi. Megjelölve nincsenek mások posztjainál. Így mi értelme nekik az Instának?

Havi vagy 2 havi egyetlen poszt miatt van értelme? Akkor már mindegy lenne ha nem is használnák.

Mivel van facebookjuk is az ilyeneknek általában, ezért annál inkább nem értem, minek nekik akkor az Insta ha úgyis maximum egy hónapban egyszer posztolnak bármit is és alig követnek valakit, talán egy embert.


Az addig oké, hogy nem lehet megtiltani senkinek meg nem mindenki ül folyton a gép előtt, de ha amúgy alig használja, minek az neki?

Nem rosszindulatú akarok lenni, csak tényleg nem értem.



2021. jún. 13. 14:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, használni valamit nem egyenlő azzal, hogy abból álljon az élete.

Nem velük van a probléma, hanem mondjuk veled. Az egy dolog, hogy nem az eszedért szeretnek, de úgy őszintén: Mi közöd van hozzá, hogy más hogyan használja?

2021. jún. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van, de nem vagyok aktív felhasználó rajta. :)
2021. jún. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
Arra nem gondoltál, hogy esetleg inkább nézni szeret más posztokat, nem megosztani? Gondolom te is olyan vagy, hogy még azt is kirakod, milyen alakút sz4rtál.
2021. jún. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Én is ritkán posztolok, kb fél évente egyszer és storyt sem szoktam kirakni naponta, pont azért mert nincs miről. Ha történik valami fontosabb esemény az életemben akkor rakok ki valamit és ennyi. Attól még mondjuk szoktam nézegetni hogy mások mit raknak ki, szóval használom csak nem posztolásra. Amúgy szerintem sokkal rosszabb az amikor valakinek nem lenne mit kirakni mert otthon ül egész nap de ugye muszáj kirakni valamit hogy tudják hogy vagyok szóval kirakom azt hogy éppen mit ettem, hogy takarítottam, mikor szartam stb. Na az ilyen embereket abban a pillanatban szoktam kikövetni.
2021. jún. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Hogy őrületbe kergesse az ilyen insta-bohócokat mint te.
2021. jún. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%
Valamikor hónapokig nem töltök fel semmit, nem is jelölnek meg sehol, de attól még minden nap belépek. Mi közöd hozzá?
2021. jún. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg ismerősök belehajszolták, hogy "könnyebb legyen kapcsolatot tartani", de amúgy rohadtul nem érdekli az illetőt az egész.
2021. jún. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Jó lenne ha nem mondanátok rólam véleményt. Én nem rakok ki minden hülyeséget és nem is azt akartam mondani, hogy ez lenne a helyes.

Szerintem viszont van átmenet aközött, hogy szinte soha nem posztol semmit és aközött, hogy mindent kiposztol minden nap.

Csak nézelődni a facebookon is lehet, erre nem kell mindenképp instagram.

2021. jún. 13. 19:17
 9/13 anonim ***** válasza:
85%
Akkor meg az lenne a bajod, hogy Facebookra nem posztol semmit az illető.
2021. jún. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Argloss ***** válasza:
92%

Nekem is van. 0 bejegyzés, 0 követő, 0 követés. Talán egyszer léptem be és nem fogom törölni, mert nem minek?

Mi a problémád vele? Nem tudsz kiemelkedni a sok felhasználó közül?

A sok felhasználó miatt korlátozódik a képfeltöltési lehetőséged?

Az inaktív fiókom miatt kevesebb üzenetet tudsz küldeni?

Szerintem semmi, de semmi hátrányod nem származik abból, hogy mások regisztrálva vannak erre az oldalra.

2021. jún. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!