Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ennyire rosszul áll az Ncore...

Ennyire rosszul áll az Ncore szénája hogy itthon a netflix a népszerű a magyar fele felnőttek körében!?

Figyelt kérdés
[link] ez az Ncore tömeges tagok ki zárása miatt van, hogy sorra dobják ki az emberek hogy népszerű a Netflix miatt?.

2021. aug. 14. 23:02
1 2 3 4 5 6
 11/60 Alex Fly ***** válasza:
92%

Aki néhány saját gyártású sorozatot akar nézni, snnak nyilván a Netflix az ideális. Akit nem a mainstream széria érdekel, vagy nem csak sorozatokat akar bámulni, az az nCore-on fogja megtalálni a tartalmat. Teljesen más a k~t platform célja és használata.

Nem értem, miért kell ezt hetente megkérdezni...

2021. aug. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/60 anonim ***** válasza:
100%
Mint ahogy már az előbbi hasonló kérdéseknél is leírtam: a torrent oldalakon (én NEM CSAK az nCore-on) a filmeken kívül más is van. Az én letöltéseimnek több mint háromnegyede e-book pl. A Netflix és társai nekem miért is lenne kifizetődő? Hm?
2021. aug. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/60 anonim ***** válasza:
9%
Én egyiket sem használom, ennyi pénzből veszek a gépemre játékokat. Most, áprilisban nyertem volt 3 hónap előfizetést HBO-ra, nem váltottam be. Értelmetlen az egész. Torrentezni sem szoktam, jogvédett tartalmak Torrente-ezése tilos. 16/F, ezt csak azért írtam, mert nem tartozom a netflix menő suhancokhoz.
2021. aug. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 anonim ***** válasza:
16%

A Netflix tényleg a legismertebb, köszönhetően annak, hogy van pár kultikus saját gyártású sorozata. De új dolgokban ma már erősen közepes produkciói vannak, 2-3 havonta jönnek egy-egy nagyobb dobással, kérdéses, hogy megéri-e. Persze ezekben az a jó, hogy ki is lehet bármikor kapcsolni az előfizetést, de a legtöbben osztott profillal használják, így ez nem játszik. Tehát adva van egy alap Netflix, mellette érdemes rotálni, az Hbo-Amazon-Apple hármast. Így ki lehet hozni havi kábé 3 ezerből, ami annyira nem vészes.

A dolog a Disney Plus megjelenésével lesz majd érdekes, ami sok családban ugyancsak kötelező lehet a gyerekek és a képregény/StarWars rajongó apuka/anyuka miatt. Majd jön az Hbo Max, jobb minőségű képpel és hanggal, valószínűleg drágábban, mint eddig. Nagyon hamar eljutunk oda, hogy nem tudjuk, melyik kezünket vágjuk le. Az amerikai piac nem kivetíthető a világ többi részére, ott a kábel alternatívája, és eddig is simán 100+$-t fizettek ilyesmire az emberek.

2021. aug. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/60 anonim ***** válasza:
76%

Én is azt mondom hogy trendi lett, már sokan nem azt mondják hogy filmezek vagy sorizok, hanem "netflixezek"...szerintem gáz, de kinek mi.

Én ncore-os vagyok, hbo-t pedig ismerősömmel felezek, de nem gyakran használom.

Azt mondanám torrent bonyolult is sok embernek, hisz kell mellé egy másik program, plusz vissza kell seedelni, na meg ugye tárhely, stb...

2021. aug. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/60 anonim ***** válasza:
100%
Hát ja.. a netflix jó ár-érték arányt ad. Én csak azért nem tudok előfizetni, mert a kedvenceim lefedik az összes streaming szolgáltatót, így viszont már nem éri meg. Így marad a torrent. Főleg azoknál a tartalmaknál, amihes se szinkron, se felirat, se elérhető szolgáltatás. Pl disney+ és a mandalorian.
2021. aug. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/60 anonim ***** válasza:
100%
Ha lenne egy olyan legális szolgáltatás, ami az nCoreral felvenné a versenyt gondolkodás nélkül előfizetnék rá, hiszen én is szeretném támogatni a jó filmeket/sorozattokat, hogy végre kiirtsuk az igénytelenséget a piacról. Sajnos ami most megy az egyáltalán nem éri meg egy átlagos felhasználónak, hiszen ha előfizetek a létező összes streaming platformra, akkor sem rendelkezem közel sem annyi filmlehetősséggel, mint, amit pl az nCore nyújtani tudd. Szerintem, ha csinálnának egy ,,Giga" streaming platformot, ahol tényleg minden fent van és csak havi néhány dollárt kellene érte fizetni, akkor emberek százmilliói tudnának nézni lelkiismeretfurdalás nélkül sorozattokat filmeket. Kár, hogy erre még elméleti esély sincs nemzetközi szinten, hiszen ahány ország annyi szabályozás...
2021. aug. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/60 anonim ***** válasza:
82%
Nincs jelenleg olyan streaming szolgáltatás, ami minőségit tartalmakat nyújtana. A Disney+ is egy rakás kaki. Arra építkeznek, hogy fogták a leselejtezett Marvel és Star Wars karaktereket és TV sorozatokat csinálnak belőlük. A mandalorian meg egy gyenge sorozat a hatalmas hype ellenére is.
2021. aug. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 anonim ***** válasza:
32%
18# Mi is most mondtuk le a Netflixet.Az Amazon Prime-ra fizettünk elő. 1900 forintért 4k-s filmek, sorozatok. Egyre több a Magyar tartalom,Sokkal minőségibb, nincs annyi tini sorozat az arcomba tolva.
2021. aug. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/60 anonim ***** válasza:
27%
17# erre gondolsz? ez felveszi majd az Ncoreral: [link]
2021. aug. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!