Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ennyire rosszul áll az Ncore...

Ennyire rosszul áll az Ncore szénája hogy itthon a netflix a népszerű a magyar fele felnőttek körében!?

Figyelt kérdés
[link] ez az Ncore tömeges tagok ki zárása miatt van, hogy sorra dobják ki az emberek hogy népszerű a Netflix miatt?.

2021. aug. 14. 23:02
1 2 3 4 5 6
 31/60 anonim ***** válasza:
14%

30# A varratszedés is tök egyszerű annak aki tudja hogy kell :)

De ha egy véletlenszerű 16 évest a gép elé ültetnék (olyat, aki napi 8-10-12 órát ül a gép előtt amúgy) és mondanám hogy töltsön le torrentről valamit... háááát. nem sikerülne neki. bonyolult, ahhoz képest, hogy a netflix milyen kényelmes.

2021. aug. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 anonim ***** válasza:
96%
Ha egy 16 évest a gép elé ültetsz és nem tudja akkor bepötyögi a google ba hogy torrent használata és 2 percen belül tudja.
2021. aug. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 anonim ***** válasza:
97%

31 Nem becsülnöd te alá egy kicsit a fiatalokat?

Kb funkcionális analfabétáknak állítod be őket. Az általad említett 16 éves korosztály, gond nélkül lekörözne bármilyen téren az informatika világában, ezt még igy ismeretlenül is ki merem jelenteni, egyszerűen sokkal jobban működik az agy ebben a korosztályban, sokkal tanulékonyabbak.

2021. aug. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 anonim ***** válasza:
95%

31


Ha egy életképtelen 16 évest ültetsz a gép elé, akkor biztos.


Én egy évvel idősebb vagyok, mint az egyik barátnőm. Mikor nekik még javában ment az online oktatás, én már végeztem a sulival, sok szabadidőm volt, így én csináltam neki a számítástechnika házit. Mivel meg közel kítűnő lett, az osztálytársai elkérték. Egy fél osztálynyi 19 éves nem tudott kicsomagolni egy rar fájlt... Ok, filósok, de azért ez tényleg durva, mert Google első találat... Egy matek-infósnak viszont már biztos nem lett volna ilyen baja. Vagy csak simán egy olyannak se, aki tudja használni a Google-t.

2021. aug. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 anonim ***** válasza:
100%
31-es ugyanaz aki a 25-ös kommentet írta, egy másik világban él, vagy legalábbis tuti nem 2021-ben.
2021. aug. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 anonim ***** válasza:
100%

"az otthonokból kihaltak az asztali gépek, amiken torrenteztek. Egy előfizetéshez képest extrém durván bonyolult letölteni egy filmet torrentről, ráadásul hogy magyarul legyen, még nehezebb!"


Te valami más dimenzióban élsz?


Nekem van asztali gépem és laptopom is, de telefonról torrentezek már évek óta.


Max torrent oldalra bejutni nehéz. De szerintem mérföldekkel könnyebb rányomni az adott film vagy akármi melletti letöltés gombra, majd megnyitni egy klienssel, és nézni a filmet, mint egy sima videót, mint PayPlal kártyát csinálni, vagy a nem letező f@$zom tudja mi kell, hogy regisztrálhass a Netfixre.


Amúgy csak úgy megsúgom, hogy az internet tele van ingyen filmnézős oldalakkal. Nem Netflix, s nem is torrent. Szépen nézed a böngészőből a filmet, mindenféle regisztáció nelkül, csak ajánlott egy raklámblokkoló. :)

2021. aug. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 anonim ***** válasza:
62%
Ha EMPT kapunk kötáblára vésük XXX tartalmat.
2021. aug. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, most akkor értelmesen?
2021. aug. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 anonim ***** válasza:
66%

Meg mindig itt tartunk, hogy bonyolult a torrent? Gcire nem az, ugyhogy sajnalom, ha valaki itt arra veri magat, hogy o professzionalis torrentezo, ert valamihez, amihez masok nem, ki kell abranditsam.

Csak nekem rohadtul nincs kedvem, meg szerintem masoknak sem, 5-10-80 stb percet varnunk, mielott megneznenk valamit, mikor kb fillerekert cserebe azonnal nezhetjuk. Szinkron es felirat meg a Netflixezok tobbsegenek ertelemszeruen nem kell, mert ertjuk az angolt. (Angol felirat van mindenhez kb, akinek az kell.) Az HBO Go-n meg szinkron is van.

A Netflix stb KENYELMESEBB, nem egyszerubb. Ennyi.

2021. aug. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 anonim ***** válasza:
72%
Mai netsebességekkel pillanatok alatt lehet letölteni is, szóval ez is max tanyanetnél áll.
2021. aug. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!