Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ennyire rosszul áll az Ncore...

Ennyire rosszul áll az Ncore szénája hogy itthon a netflix a népszerű a magyar fele felnőttek körében!?

Figyelt kérdés
[link] ez az Ncore tömeges tagok ki zárása miatt van, hogy sorra dobják ki az emberek hogy népszerű a Netflix miatt?.

2021. aug. 14. 23:02
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:
73%

A legelső netem GPRS volt, na ott dekoltam elget mire betöltöt valamit.

A torrent offline is nézheted :)

A Stargate 1997 sorozatot hol nézed meg full HD-ban?

És van pár rakat sorozat film is :)

Ha mindenre elő fizetek Ez éves szinten 139 260 forint kiadást jelentene, ami éppen 740 forinttal kevesebb, mint egy havi minimálbér összege Magyarországon

Plus a Net mind vezetékes mind mobil :(

2021. aug. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 anonim ***** válasza:
100%

41 Nem szoktam offline lenni, ha elmegy a net, maximum nem nezek semmit, nyilvan nem dol ossze a vilag. (A mobilnet mondjuk el se megy, szoval ott tudom nezni, ha nagyon akarom.)

Es nem minimalbert keresek, szoval evi 140 ezer ft annyira nem vagna foldhoz, persze nincs igenyem mindenre elofizetni, amire lehet.

A Stargate sorozatot nem tudom, hol nezed meg, de feltetelezem ha mas nem, meg lehet vasarolni valahol. Legrosszabb esetben fizikai formatumban.

2021. aug. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 anonim ***** válasza:
78%

De amúgy annyira nincs értelme az Ncore-t összehasonlítani ilyen streaming oldalakkal, hiszen az ncoreon nem csak filmek meg sorozatok vannak... Meg streamer oldal ide van oda, rengeteg film meg sorozat van, amit legálisan be sem tudnál szerezni semmilyen formában, de az ncore-ra annó valaki feltöltötte...

A másik nagy hátránya a streming oldalaknak, ha te egy konkrét filmet akarsz megnézni és pont nincs fent akkor lehet bosszankodni és garantálom neked, hogyha előfizetsz a létező összes streming oldalra akkor is lesznek bőven tartalmak amikhez nem tudsz hozzáférni.

Amit pedig a Netflix csinál, azért egy forintot sem adnék, én nem fizetek azért, hogy filmeken keresztül ideológiákat tanítsanak meg érzékenyítsenek. Csináltak néhány jó sorozatott, hogy odacsalják a népet és azóta nyomják az amerikai demokrata propaganda sz*rságot ahogy a csövön kifér...

2021. aug. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 anonim ***** válasza:
58%

43# Egyetértek teljesen. Még fizettetnek is az agymosásért, hát kösz,d e én se kérek belőle. Így is mindenhonnan a BLM, LMBTQ faxság folyik a csapból, a Netflix meg ezerrel tolja az ilyen ideologizált tartalmakat és még fizessek is érte?


Amúgy a The Last Of Us 2 című játék is ezért bukott meg PS4-en, mert amúgy is egy középszerű játék lett, de már abba is belevitték ezt az LMBTQ érzékenyítő agymosást.

2021. aug. 27. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 anonim ***** válasza:
75%
43# A lustákra építenek és látod bejön a biznisz.. ma már gáz gondolkodni, utánamenni a dolgoknak.. megnézi a választékot, nincs benne amit akar? ah, mindegy, akkor nézek mást.
2021. aug. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 anonim ***** válasza:
53%
36# A torrentezés nem bonyolult, csak sok esetben törvénytelen. Ezért mozdultam a legalitás irányába. Persze nem akarok álszent lenni, mert a "The Walking Dead S11E01" részét már egy hete letöltöttem és megnéztem.
2021. aug. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 anonim ***** válasza:
100%
46 Maga a torrentezés, egyáltalán nem törvénytelen, bizonyos anyagok törvénytelen birtoklása az, de ennek semmi köze a torrenthez. :)
2021. aug. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 anonim ***** válasza:
0%
43# Nem kell mindre előfizetni folyamatosan. Variálod épp min van jobb tartalom, évad stb
2021. szept. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 anonim ***** válasza:
Na és minek variálni ha egy helyet ott minden?
2021. szept. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 anonim ***** válasza:
0%
Ez majd keresztbe teszi: [link]
2021. szept. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!