Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mobilinternetről valaki?...

Mobilinternetről valaki? (DIGI, Telekom, Telenor)

Figyelt kérdés

A telefonos mobilinternetről kérdeznék.


Telefon: Samsung Galaxy S8 (kártyafüggetlen)


Amit pedig igényeltem:


Jelenlegi szolgáltató: Digi

Mobilnet szabvány: 4G

Havi adatforgalom: 30 GB

Mobilnetcsomag neve: Digimobil MAX


Na most ezért fizetek havi 1500-öt.


De a mobilnettel egy bajom van. Kint a szabadban nagyon jó a sebesség, de amint bemegyek a házba, a VoLTE felirat a felső sávból állandóan eltűnik, és alig van internetkapcsolat, de ismétlem csak akkor, amikor bent vagyok a házban.


A Telekom-os, illetve Telenoros mobilnet díjcsomagokkal is ez a helyzet? Nektek milyen tapasztalaitok vannak velük?


Ha mondjuk igényleg egy bizonyos tarifát a Telekomnál, ami ha jól látom 5600 ft havonta (ebből 5000 ft a 15 GB mobilnet és 600 ft, hogy tudjak egyébként sms-t írni és telefonálni), akkor megbízhatóbb a dolog? Jobb a Telekomnak a lefedettsége a DIGInél. Budapesttel szomszédos településen lakom.


Mi a véleményetek, javaslatotok?



2021. szept. 19. 16:28
1 2
 1/11 anonim válasza:
72%
Netfone tudom ajánlani neked!
2021. szept. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A fizika törvényeit semmi sem tudja megszegni, az épület márpedig árnyékol. Épp az Etele Plázában ülök, az éttermek kiülős részlegének közvetlen közelében, itt maximális a Digi és a Vodafone térereje is. De ahogy lemegyek egy földszinti boltba, a Digi csak vészhívás, a Voda is csak 2 pálcika. Nálunk otthon is akadozik a Voda a nappaliban, a Digi ellenben bár csak 2 pálcikát jelez, de kiválóan működik, mert pont belő a tornyuk az ablakon. Épületben lutri, hogy melyik fog működni és melyik nem.
2021. szept. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
,,Jobb a Telekomnak a lefedettsége a DIGInél" egy kérdés akar lenni.
2021. szept. 19. 16:43
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen jobb. De drágább is.
2021. szept. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha egy atombunkerba laksz ott egyik szolgáltatónak sem lesz normális vétele.
2021. szept. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Esztergom belváros fedett terület


Három mérés átlaga:


Telenor: Ping 39 / Le 2,3 Mbps / Fel 1,8 Mbps

Vodafone: Ping 22 / Le 29,7 Mbps / Fel 27,2 Mbps

Telekom: Ping 13 / Le 137 Mbps / Fel 47,9 Mbps

2021. szept. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%

A Diginek rossz a lefedettsége, cserébe nagyon olcsó. A Telekomnak viszonylag jó a lefedettsége, cserébe drága. A Telenor... Hagyjuk is, örültem mikor átmentem tőlük a Digihez tesztelőnek.


Lefedettség terén a legjobb a Vodafone, de azért ott is vannak bajok.

2021. szept. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Jobb, Digi nálunk telefonálásra is csak a dombtetőn érhető el.

Telekom 30Mbps -t hoz stabilan a pincébe is. :-D

2021. szept. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#7: Voda nálunk nincs, csak telenor hálózatán roaming -ba. :-D
2021. szept. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én sokáig telekomos voltam de kaptam tőlük állandóan olyan számlákat, hogy lestem, hogy elnézést ez mi a sz@r. És amikor bementem a üzlet megkérdem a pasitól, hogy mondja már meg nekem kedves miért fizetek és állandóan majdnem 2X annyit mint a csomagom eredeti ára nézi a számlám nézi a gépet és ilyet szól nekem hát ő ezt nem tudja megmondani. Mondom köszi szépen szeretném az előfizetésem lemondani. Azóta átjöttem a Telenorhoz velül eddig még nem volt problémám.
2021. dec. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!