Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Magyarországon is büntető...

Magyarországon is büntető lesz a torrentezés?

Figyelt kérdés
Pár napja az ismerősömmel beszèlgettem, ő azt mondta hogy Magyarországon büntető lesz a torrentezés, mivel a forgalmazok/kiadók rágják az internet szolgátatok fülét hogy legyen büntetendő a torrent minél hamarabb, és csak azért mert úgye népszerűek lettek az online stream oldalak ( neveit nem írom ki mert tiltja az oldal szabályzata,csak annyit hogy film/sorozat oldalakról van szó) Ha ez igaz akkor mennyire valós amit az ismerősöm mondott? Olvastam itt a gyakorin hogy van egy tag aki azt írja/mondja állandóan hogy a stream megöli a torrentet? Van előfizetésem,de mellete van torrentem!.Köszönöm a válaszokat.

2021. okt. 18. 23:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

A "torrentezés", mint egy adott technológia használata a világon szinte sehol nem büntetendő.

Az, ha te szerződi jogot sértő tartalmakat teszel közzé, az pedig a világon szinte mindenütt szabályellenes.

Az persze egy másik kérdés, hogy mennyire igyekeznek ezt betartatni, illetve, hogy milyen kibúvók vannak.

2021. okt. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!