Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Megbízható az Amazon?

Megbízható az Amazon?

Figyelt kérdés
Az Amazonról szeretnék rendelni, viszont nem lehet PayPal segítségével fizetni. Már jártam úgy sajnos hogy interneten bankkártyával fizettem és többet vettek le a számláról. Az Amazon ilyen tekintetben megbízható?

2021. okt. 20. 12:53
 1/8 anonim ***** válasza:
ha a hivatalos oldalt nézed, az biztonságos.
2021. okt. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az Amazon egy piactér (vásárcsarnok), ahol sok ezer eladó (kofa) árulja a portékáját, úgyanúgy mint pl. az Aliexpress, eBay vagy az eMag. Nézd meg az eladó/forgalmazó értékeléseit, regisztrációjának időpontját, visszajelzéseket. Ezek alapján vásárolj.
2021. okt. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Elvileg maga az amazon árusítja azt amit rendelni szeretnék
2021. okt. 20. 13:05
 4/8 anonim ***** válasza:
Linkeld ide (ha nem titok).
2021. okt. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

[link]


Ezt néztem ki

2021. okt. 20. 13:27
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem hacsak valami kártékony program nincs a rendszereden ami elkapná a kártyaadatokat, biztonságos, mert nagyon sokan, sok éve használják ezt a webáruházat.
2021. okt. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amazon forgalmazza valóban, nyugodtan megveheted. (esetleg a 63 darab megválaszolt kérdést és a termék értékeléseket azért elovasnám - ha én lennék a megrendelő, de mivel nem én vagyok, így épp csak beleolvastam... :)
2021. okt. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Okés, köszi a segítséget :)
2021. okt. 20. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!