Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Zárolták az Instagram fiókom,...

Zárolták az Instagram fiókom, nem tudok belépni. Mi ilyenkor a teendő?

Figyelt kérdés

Egyik napról a másikra ez az üzenet fogadott: "A fiókod átmenetileg zárolva van."


Azt írják, hogy e-mailben küldenek egy biztonsági kódot, amivel meg tudom erősíteni a személyazonosságomat. Na itt jön a következő bökkenő, hogy nagyon régi az insta fiókom és mikor regisztráltam még citromailt használtam. Nyilván időközben átálltam Gmail-re, a citromailt pedig nem használtam. Viszont ha citromailt nem használod 90 napig, akkor törlik a fiókod és nem is lehet újraregisztrálni azt a nevet. Na hát én évek óta nem léptem be és törölték is...


Az insta viszont nem ad semmi más opciót, úgy van vele, hogy cseszd meg csak ezt csinálhatod. Nem is értem...


Nekem fontos az Insta fiók, egyrészt nagyon régóta megvan, sok-sok régi képem van fent, 600+ embert követek rajta. Ha csinálok új instát, akkor ezeket nem fogom tudni, mivel priváton van alapból a régim, így nem tudom megnézni. Rettentő bosszantó és ideges vagyok, hogy mai világban egy ilyet nem lehet megoldani...


Esetleg tudtok valami alternatívát, vagy megoldást? Nagyon fontos lenne, nagyon sok idő, élmény és munka van benne. Szétszed az ideg...


A válaszokat előre is köszönöm!



2021. okt. 26. 15:33
1 2
 11/12 anonim válasza:
0%
Úristen mennyi itt a bunkó paraszt... az insta tényleg egy primitív szar portál és tiszta bugos is mellesleg.
2021. nov. 20. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

#11


Szóval mi vagyunk a bunkó parasztok azért, mert a kérdező bizonyítottan hülye, s nem nyalizunk neki? Nem az Insta zárta ki, hanem SAJÁT MAGÁT zárta ki.

Az Instagram rendszere direkt próbálja megakadályozni, hogy kizárd magad, de a kérdező sz*rt mindenre, s most itt picsog, s szidja azt a rendszert ami nem egy lehetőséget adott ennek a helyzetnek az elkerülésére.


Mintha lenne egy mászófal, ahol biztosíthatod magad kötéllel, szivaccsal s hálóval arra az esetre, ha leesnél, de te egyiket se használnád, s itt sírnál miután lefejelted a betonpadlót, hogy milyen trágya hely az, nem foglalkoznak a mászók testi épségével...

2021. nov. 20. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!