Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nincs internet?

Keciei kérdése:

Miért nincs internet?

Figyelt kérdés

tehát van egy tp-linkw840n típusu roterem és a wifis csatlakozás sikeres de nincs rajta internet. magán a kábelen fut a net mert közvetlen a pcbe dúgva működik. tegnap még hibátlan volt ma reggel óta villog a narancsárga internet ikon. volt :

- kábel kihúzkodás visszadugdosás

- teljes hálózat reset ( maga a rúter és az is ahonnan jön a kábel)


ötlet?



2021. nov. 4. 19:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Kliens újraindítás, reset?
2021. nov. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
megvolt nem segített :/
2021. nov. 4. 20:42
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyszer volt egy 740-es tp-linkem hasonló problémával. Akkor nekem a firmware frissítés megoldotta.
2021. nov. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kikapcsolás, vársz néhány percet, bekapcsolás és megvárod, amíg feláll a rendszer. DSL-nél mindig így szoktam.
2021. nov. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha minden kötél szakad szolgáltató megkérdezése.

Hogy kapjátoka netet? Mikrohullán, optika, koax vagy réz?

2021. nov. 5. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
* mikrohullám :D
2021. nov. 5. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom hogy koaxon keresztül jön a net
2021. nov. 5. 09:50
 8/8 P.O.C. ***** válasza:

Jó lenne egy teljes hálózati térkép, meg azoknak az eszközök helyi hálózati IP címei. Mert így csak vakon lövöldözünk. Lehet az egészet újra be kell állítani.


Hogy közvetlenül a PC -be dugva működik az több dolgot jelenthet.

Pl, hogy MAC cím szerint vannak szűrve a hozzáférések. És ha a gépbe dugod, akkor a gép hálózati kártyájának MAC címét érzékeli a rendszer. Viszont ha a routetrbe akkor a routerét és letilt. Ilyenkor a MAC klónozás segíthet, de pontos infó ismerete hiányában ez is csak feltételezés.

2021. nov. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!