Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi lett/mi történik az Ncore...

Mi lett/mi történik az Ncore Maggal? csökkent a népszerűsége?!

Figyelt kérdés
Fent vagyok az Ncore-on, régi motorosként, és azt látom hogy csökken a népszerűsége, a felhasználók csökkent illetve volt felhasználók szelektálása idén, a tartalmak ritkulnak és a feltöltéseik is és a tartalmak pár része nem elérhető, ez köszönhető a stream oldalaknak amiért már itthon népszerűek lettek és áttértek a legálisra? ne értsetek félre van Netflix előfizetésem de ez mellet ncorezom is, csak meglepődöm hogy csökken az ncore használata.

2021. nov. 7. 10:23
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a streaming szolgáltatást is lehet többen használni egy fiókban ezért a 2-3-4 ezres előfizetések megoszlanak és a végén mindenkinek akkor a költsége kb mintha csak egyre fizetne elő de közbe 3-4 is ottvan.

Pl. Baráti társaság, család, rokonság stb...

Látjuk a netflix is próbálta, hogy csak azonos háztartás de ilyen mozgó világban ez kivitelezhetetlen mert honnan tudja, hogy hány ip címről nézi a család az otthonin kívül még(pl mobilnetről is rögtön más ip, munkahely, szálloda, autóbuszos wifi, stbn...)

És ha ezt vesszük akkor már is kifizetődő lehet.

Mert ezeket a tartalmakat utána tárolni is kell meg biztonságban tartani ha esetleg később újra meg akarja nézni az ember mert a torrent oldalakról bármikor leszedhetik, de a netflixről disney+-ról hbo maxról, amazon primeról nem fognak lekerülni a saját tartalmak.

És hát a merevlemez nem olcsó, na meg sajnso egyre több ember áll bizonytalanul, hogy mi a különbség az ssd, hdd és pendrive közt...

2021. nov. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

#11 Csakhogy ncoreon olyanok vannak fent amik sehol máshol. Itt konkrétan az olyan sorozatokról beszélek, ahol az 1080p videóra ráteszik a magyar szinkront, ami jó esetben kijött DVD-n, rossz esetben csak tévében. Arról nem is beszélve hogy ezeket fel is szokták javítani. Na a Netflixen és hasonló oldalakon te szinkronost elvétve fogsz csak találni, minden inkább feliratos. Ncore-on meg olyan release-ek vannak hogy csak na. Pl. Magnum (az eredeti), Poirot és hasonló sorozatok HD-ban, szinkronosan. Ilyet egy streaming szolgáltatónál se lelsz meg. De még boltok polcain sem (volt hogy egy csatorna konkrétan a torrent hanganyagát használta fel, annyira jó volt).

Vagy éppen filmeknél szintén van jópár ilyen. Bud Spencer Terence Hill filmek FullHD-ban, az összes létező szinron hozzárakva.

Netflixen a saját gyártású sorozatok inkább amit lehet nézni, ezeknek 90%-a nézhetetlen minőségű. Ezek pedig a megjelenés napján tölthetőek ncore-ról...

2021. nov. 8. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 Hintalow ***** válasza:
100%

Feltöltès nincs kevesebb, ami elèrhető, nincs èppen tiltva, az fent van az oldalon.

Viszont szerintem a korfa eltolódott rajta, akik règóta tagok már bem foglalkoznak sokat a dologgal, havonta 1x-2x lekapja amit akar, ès kèsz. A fiatalabb generáció pedig nem torrentezik már nagyon. Ez pl. a forumban látszik ncore-on, sokkal kihaltabb, egyre kevesebb hozzászólás èrkezik.

2021. nov. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

#3 "Pár hónapja a fész oldalukon is óriási balhé volt emiatt"


Mit értesz óriási balhé alatt? Pláne "fész"-en? Magukból kikelve kocsikat gyújt... ööö... izé, kommentelgettek az emberek? :D

2021. nov. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
0%
Nem tudom miért van mindenki elszállva az Ncortol, szerintem kissé gagyi a felülete a tartalom amikre eddig szükségem volt 99 %-ban megtalálható eston, qbit, ztracker, libraneten
2021. nov. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
29%
Az Ncore csapata egy rakás pénzhajhás senki.
2021. nov. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 Alex Fly ***** válasza:
@7: azt hiszem, kissé tévedésben vagy... Senki nem fogja direkt az nCore miatt éjjel-nappal járatni a számítógépét. Ha valaki használja, akkor egy hónap alatt bőven be van kapcsolva 48 órányi időre, ami elég a seedkötelezettség teljesítéséhez. Átlagosnak mondható számítógéphasználat mellett semmilyen plusz dologgal nem jár az nCore seedkötelezettségének teljesítése.
2021. nov. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

7#,10# Ez NAGYON IGAZ! Abszolút a lehető legkényelmesebb, hogy egy klikk és az ember nézi azt, amit akar, vagy ugyanattól a perctől, amit esetleg 3 éve abbahagyott. Nincs vesződés gépbekapcsolással, letöltéssel, keresgéléssel, stb. És persze bárhol lehet bármit nézni. Ha egyszer az ember belekóstol (nem csak a Netflixbe, hanem a többibe is), akkor már nagyon gáz visszamenni a macerás letöltögetéshez. Ezt abból tudom, hogy van jó pár sorozat, amit már rég végignéztem volna vagy elkezdtem volna, ha lenne Netflixen vagy Amazonon, de így még mindig várnak a gépemen. És például a Breaking Bad-et ki tudja, mikor kezdtem volna el, ha nincs a Netflixen és nem tudom bárhol nézni.

Ez tipikusan az a dolog, amikor az ember fizet a kényelemért, és ez van, akinek megér pár ezer forintot, másnak pedig nem. (Mint ahogy az ebédrendelés, az is megszünteti számomra a szöszölést a kajákkal, ha másokkal csináltatom.

2021. dec. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Az a baj hogy egy előfizetés nem elég. Netflixen nem minden található meg, sőt le is vesznek sorozatokat.

Mostani hír:



"Jön ki az év végi vérengzési lista! A Netflixről lekerülnek 12.31-én: Sons of Anarchy, Prison Break, How I Met Your Mother, Homeland, Family Guy, Vexed, Jack Taylor, Young Justice, Fullmetal Alchemist, The Break, 3 Transformers-animáció"


Emellett sok sikert szinkronosan nézni bármit is. A Netflix sajátgyártású sorozatainak pedig 90%-a hulladék...

2021. dec. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy írták, de a streaming nagy előnye a torrenttel szemben, hogy nem kell a vinyódon tárolni az adatokat.
2021. dec. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!