Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi lett/mi történik az Ncore...

Mi lett/mi történik az Ncore Maggal? csökkent a népszerűsége?!

Figyelt kérdés
Fent vagyok az Ncore-on, régi motorosként, és azt látom hogy csökken a népszerűsége, a felhasználók csökkent illetve volt felhasználók szelektálása idén, a tartalmak ritkulnak és a feltöltéseik is és a tartalmak pár része nem elérhető, ez köszönhető a stream oldalaknak amiért már itthon népszerűek lettek és áttértek a legálisra? ne értsetek félre van Netflix előfizetésem de ez mellet ncorezom is, csak meglepődöm hogy csökken az ncore használata.

2021. nov. 7. 10:23
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
2021. dec. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

19# " Nem Disney-sorozatok, amik érkeznek nemsokára itthon a Disney+-ra magyarul - ezeknek már elérhetőek epizódjaik szinkronnal/felirattal: The Walking Dead, The Big Leap, American Dad, Bones, Criminal Minds, How I Met Your Mother, My Name Is Earl, Scrubs, Siren, Ugly Betty, Alias, Criminal Minds: Beyond Borders.

Természetesen még sok minden más is lesz, de ezek már 100%." Sorozatjunkie Facebook oldala.

2021. dec. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
#22 Erről beszélek, egy Netflix előfizetést a hajadra kenhetsz. Fizess még elő Disney+-ra, Apple TV+-ra, Amazon Prime-ra, Hulu-ra, HBO Max-ra, Paramount+-ra, hogy tényleg tudj akármit nézni. És még csodálkoznak egyesek hogy miért torrenteznek a mai napig...
2021. dec. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

" nem foglalkoztak a panaszokkal vagy hogy olyanokat bannoltak ki, akit a saját szabályaik értelmében nem lehetett volna."


Ez tényleg így van. Nekem is jött egy levél, hogy aránycsalás miatt törölték az accomat, fellebbezésnek helye nincsen. Kb 150. helyen voltam a félmilliós ranglistában, Legend státuszban. 2013 óta NAS tölt éjjel-nappal, akkor 100 utána 500 most 1000-es netkapcsolaton, kb 6-700 futó torrentem van. Rohadtul nem szorultam rá arra, hogy arányt csaljak szerintem. Hetekig írogattam nekik csomó felületen, mire hónapokkal később egyszer csak be tudtam lépni megint.

Se egy bocsi, elrontottuk, se egy böffentés semmi.

Néha már túltolják a szelektálást, holott át kellene nekik is gondolni, kiket likvidálnak ki... Vagy legalább emberi kéznek ellenőriznie!

2022. jan. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!