Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ajánlatok ilyen itthon végezhe...

Ajánlatok ilyen itthon végezhető Online munkákat?

Figyelt kérdés

"Fejvadászok",csalók nem érdekelnek,olyasmi munka érdekelne,ami nem "nehéz",viszonylag "jól fizet majd",nem kell hozzá végzettség(érettségim van pl)

Nagyon gyorsan tudok gépelni,és helyesen írni :)


Nagyon szépen köszönöm mindenkinek,aki segít,szép estét nektek! :) <3


Olyan munka nem érdekel,hogy házhoz kelljen mennem,meg ide-oda...Szexuális "munka" szintén nem érdekel...Linkeket is szívesen fogadok,csak ne legyen "vírusos"...



#könnyű #internetes munka #végzettség nélküli #viszonylag jól fizet #ne kelljen sehová sem mennem
2021. dec. 19. 20:41
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
2021. dec. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
50%

13

Rákattintottam néhányra, hát elég viccesek. Az egyiknek hupont.hu-s gagyi weboldala van tipikus átverés, a többi is olyan hogy egy vagyont meg lehet keresni elméletileg de neked kell fizetni hogy elkezdhesd.

2021. dec. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Segíthetsz jobbat keresni Kérdező számára. Ez az oldal arra van, hogy segítsük egymást.
2021. dec. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
74%

13

Az hogy átverős kamu melókat ajánlasz neki az nem segítség. Sőt.

2021. dec. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
90%

Otthon végezhető munkákat ajánló oldalak gyűjteményét ajánlottam, van olyan oldal, amely ilyen gépeléses munkára jött létre. Én vettem a fáradtságot a kereséshez, a többiek kategorikusan közölték: "nincs ilyen munka" stb.

Azt, hogy melyik linken mi van, nem tudhatom, azt kizártnak tartom, hogy 100%-a átverés a munkáknak.

Párszavas lehúzó kommentek lepötyögése egyszerűbb mint bármiféle segítő szándékot tanúsítani a Kérdező iránt, aki egy kérdést kiírt.

2021. dec. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
2021. dec. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Ötleteket hátha adhat:

[link]

2021. dec. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
2021. dec. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
2021. dec. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

8-as én álomvilágban élek,el vagy tévedve,de nagyon :D

Nem akarok veszekedni senkivel,de ez túlzás...Azért van ez az oldal,hogy segítsünk egymásnak,nemde?

2021. dec. 20. 11:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!