Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szeretnék itthon pszichológiát...

Szeretnék itthon pszichológiát tanulni, ti milyen könyveket ajánlatok amivel az alapokat megtanulhatom?

Figyelt kérdés

2021. okt. 25. 11:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
32%
legyél már annyira önálló, hogy a keresőt használod.
2021. okt. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
31%
2021. okt. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%
Ha tankönyveket keresel, abban nem lesz sok örömed, mert az egyetemi pszichológia tankönyvek elvégzett kísérletek adataival vannak tele.
2021. okt. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
66%
Tessék, ezek ELTE pszichológiai tankönyvek: [link]
2021. okt. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%

Huu nem jut eszembe azoknak a könyveknek a címe amit tanítóképzőn ajánlott olvasmányként olvashattunk. De volt szociál pszihológiai könyv is mert azt is tanultuk, mind a kettő jó vastag A4-es könyv volt és külföldi volt a szerző emlékeim szerint.


Azok jó könyvek voltak.

2021. okt. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
70%
Nagyon jó könyvek lehetnek, ha se a tartalmukra, se a címükre, se a szerzőjükre nem emlékszel;)
2021. okt. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
6-os nagyon rég volt már. :)
2021. okt. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%

Abba az időbe hajnaltól éjszakáig ébren lenni se volt egyszerű. Volt hogy 6-ig voltunk iskolába, utána későn értem haza, és utána meg hajnali 2-kor keltem. :)


Szóval így talán érthetőbb hogy miért nem emlékszem a címére és a szerzőre, de próbáltam keresni interneten, csak jeleztem hogy külföldi szerzők között is vannak nem unalmas könyvek is.


5-ös, 6-os vagyok.


Engem leginkább a sport pszihológia, a motíváció, belső motíváció érdekel most, hogy rávegyem magam a sportra :), de van ilyen könyvem is, majd elő kell vennem újra, és az állatorvoslás kapcsán lévő pszihológia érdekel, pl. kutya tartás, macska tartás, ló tartás pszihológiája emberi oldalról, és az állattartás pszihológiai oldalának története, de én tudom hol keressem. :)

2021. okt. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Én ezt azért kérdezem itt, mert mikor rakeresek nem nagyon találok egy könyvről véleményeket és nem akarok olyan konyvet olvasni amit egy hülye írt és nem ertet hozzá, és mikor valamit megtanulok belőle akkor az nem a megfelelő tudás lesz.
2021. okt. 25. 11:58
 10/17 anonim ***** válasza:
0%

* Illetve javítom ami van könyvem azt sporthoz is lehet használni.


De tudom hol keressek ilyen könyveket.


Amugy én a helyébe pl. Allan Peace könyvét is olvasnám, bár az leginkább az emberi testbeszédről szól, de egy testbeszéd nem info, testbeszéd csoportoknál lehet következtetni az illető lelki állapotára.

2021. okt. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!