Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fél éve csinálom a saját...

Fél éve csinálom a saját testsúlyos edzést. Szerintem áttérnék a súly emelés edzésre. Van itthon 2 és 3 kg súlyzó.14 vagyok,175 cm, és 57 kg. Mit ajánlatok, milyen gyakorlatokat?

Figyelt kérdés

2018. szept. 29. 10:56
 1/3 $$$$$ ***** válasza:
100%
Hát az a baj hogy a 2 kg os és a 3 kg os súlyzó nagyon könnyü. Valószínüleg már most is kevés lenne neked. De ha nem akkor is nagyon hamar kinőnéd...Tehat ezekkel a súlyzókkal nem igazán tudsz mit kezdeni... Tehat vagy szerezz be nagyobb súllyokat vagy menj termbe vagy folytásd a salyátsúlyos edzést :D .
2018. szept. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
oldal emelés pl azt nem is szabad csak 2-3 kg-mal elkezdeni
2018. szept. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 $$$$$ ***** válasza:
Na igen. Oldalemelésre egy jó ideig jó lesz mert az elég nehéz. De egy edzés nem csak az oldalemelésből áll ki. Tehat szerintem venni kellene a kérdezönek legalabb egy pár állötható tárcsás súlyt vagy 20-20 kg súlytárcsával. És akkor tudnád állítgatni. Ahogy fejlődsz tudnál rá súlyt tenni. Az egy jó ideig elég lenne. A legtöbb gyakorlatra nagyon sokáig. Max. fekvenyomásnal nőnéd ki hamar. Bár nem tudom milyen erőben vagy.
2018. szept. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!