Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Chrome böngészőben PC-n...

A Chrome böngészőben PC-n néha miért állnak meg a videók mostanában?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kb. 2 hete egy érdekes jelenség jött elő nálam PC-n a Google Chrome böngésző használata közben: Youtube-on, vagy pl. videa.hu-n amikor megy egy videó lejátszása, akkor lejátszás közben a videók random megállnak időnként (nem minden videónál), és olyankor újra meg kell nyomni a lejátszás gombot, ami néha zavaró tud lenni. Korábban soha nem produkált ilyet. Vírus nincs a gépen, az ESET sem talált. Új bővítmény nem volt feltelepítve. CCleaner-t használok néha, bár a netes előzményeket asszem nem törli. Azt nem tudom, hogy más böngésző is produkálná-e ezt, csak a Chrome-ot szoktam használni. Sose volt vele ilyen jellegű gond, sőt másmilyen gond sem.

Másnál is volt már hasonló jelenség? Mit tudnék tenni, telepítsem újra a Chrome-ot? És ha az sem oldaná meg?

Előre is köszönöm szépen a választ/válaszokat! :)



2022. jan. 30. 01:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is van ilyen a YouTube-on, talán pár hete. Nekem van új bővítményem, de akkor azt kizárhatom. Szerintem megnyugodhatunk, mert sokaknál fennál ez a dolog úgyhogy valószínűleg a Google is tud róla.

Gondoltam arra, hogy túl sok oldal van egyszerre megnyitva, vagy vacak az internet, de én nem tudom...

Legalább annyival előrébb vagy, hogy tudod, nem vagy egyedül. :)

További szép álmokat!

2022. jan. 30. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Akkor jó, kicsit megnyugodtam, köszi szépen a gyors választ! :)

Jó éjt! :)

2022. jan. 30. 02:31
 3/4 A kérdező kommentje:
Nálam sajna továbbra is ugyanezt produkálja a Chrome! :/
2022. febr. 17. 00:20
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálam is. :[

1-es vagyok.

2022. febr. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!