Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vettünk egy M3W nevű deco-t,...

Vettünk egy M3W nevű deco-t, de sehogy sem tudjuk csatlakoztatni a router-el, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

A router model: Archer A6

A jelerősítő model: deco M3W


A média marktban azt mondta nekünk az eladó, hogy a deco-t a router közelében kell konnektorba dugni, majd a routeren a WPS-t bekapcsolni, és az eszközök megtalálják egymást. Így próbáltuk de semmi. Illetve van hozzá egy mobilos app a TP-Link Deco, az egyetlen lehetőség egy készülék kiválasztása, viszont a mi készülékünk nincs feltüntetve. Hogyan oldhatnánk meg, hogy csatlakoztatni tudjuk? Előre is köszönöm aki tud segíteni!



2022. márc. 23. 09:04
1 2
 11/12 P.O.C. ***** válasza:
A kétrádiós egységek "csöppet" nem ez az árkategória. Amit írtam a megfizethető SOHO készülékekre értendő. De ha a kérdezőnek belefér az akár többszörös ár is, akkor hajrá!
2022. márc. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Shaddark ***** válasza:

Értem, - ám köszönöm szépen a felvilágosítást.

- Én céges megoldásokat szoktam inkább applikálni, így nem is igazán tudom mennyi pénzbeni különbség van az otthoni és céges megoldások között.

2022. márc. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!