Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Mo Dao Zu Shi 3. évadát...

A Mo Dao Zu Shi 3. évadát égetett felirat nélkül szeretném letölteni mondanátok olyan oldalakat ahol le tudnám tölteni?

Figyelt kérdés
A Mo Dao Zu Shi 3. évadának magyar fordítása sajnos félbemaradt, ezért nekiálltam fordítani/lektorálni de beleütköztem egy olyan problémába hogy sehol nem találok olyan oldalt ahol le tudnám tölteni a videót angol égetett felirat nélkül. Így vagy levágom a feliratot a videóról, vagy letörlöm ami egy enyhe elmosódást jelent azon a részen ahol az angol felirat volt. A kérdés az hogy tudna-e valaki olyan letöltési linket adni ahol égett felirat nélkül le lehet tölteni a videót, így minőségibb fordítást tudok készíteni. A segítséget köszönöm!

2022. ápr. 9. 15:53
 1/6 anonim ***** válasza:
YouTube. Az egyik olyan YT to mp4 átalakítóval.
2022. ápr. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
De mielőtt nekiállsz feliratozni, legalább tanuld meg, hogy a magyar nyelvben hogyan működik a vesszőhasználat. 9 vessző hiányzik a kérdésedből és a kifejtésből összesen.
2022. ápr. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem egy helyesírási hibáktól szenvedő ipari hulladékot szeretnék összedobni. Kb már 3 órája ezt kerestem, és úgy írtam ki ide a kérdést hogy már egyáltalán nem is vártam rá választ. Nem is hittem hogy valaki fog tudni tippet adni. Vagy azt hogy egyáltalán elolvassa valaki.De youtube-on is próbáltam már, a season 3 sehol nincs fent.
2022. ápr. 10. 10:09
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor nézd meg rargb-n.


(Továbbra sem használsz elég vesszőt. Kötőszó előtt mindig van.)

2022. ápr. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Hintalow ***** válasza:
100%

Ha jól nézem, ez a harmadik évadja:


[link]


lejjebb tekerve a "gruoup status"-nál látszódik, hogy kik csináltak belőle release-t


Én a Hi10-t tudom ajánlani, itt az oldaluk: [link]


Regisztrálsz, és utána vagy torrentként egyben, vagy direkt letöltésként részenként le tudod szedni.


Jó minőségű mkv fájlok, nem kell égetett feliratokkal szórakozni, az az igénytelen videómegosztók területe, simán tudsz betenni/kivenni belőle feliratot (alapból van benne 7-8 választható)


:)

2022. ápr. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

10/10 Nagyon szépen köszönöm! Ez az oldal tökéletes: ( [link]

Köszönöm a segítségeket és a jó tanácsokat!

2022. ápr. 15. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!