Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » 8.1 es Windows miért utasítja...

8.1 es Windows miért utasítja el a rutert?

Figyelt kérdés
Az történik hogy PC nem akar a wifi re csatlakozni. Beirom a wifi kódot és azt dobja ki hogy nem lehet a hálózathoz csatlakozni. A kézi Intel ProSet diagnosztika szerint: "Hozzárendelési teszt nincs társitva" hol állithatom ezt? Erdekes mert másik otthoni wifire csatlakozik a gép azonal

2022. ápr. 18. 03:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen wifi? Milyen titkosítással?
2022. ápr. 18. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem találom a beállitasokat sajnos. Az Otthon net től kaptam egy rutert. Van egy ip cime amin be lehet jelentkezni a kezelő felületre de ott nincs semmi. Jelszo modositás ..annyi. Nem is ertem. Akkor turnék oda is belepni ha van net. De nem jön létre a kaopcsolat sem. Futtatom a diagnosztikát és a fenti választ kapom.
2022. ápr. 18. 09:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Kérj meg valakit, aki ért hozzá.
2022. ápr. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#3

a titkosítás jelenleg: WPA2-PSK, de van WPA3-SEA, és WPA2-PSK/WPA3-SEA is. Ezek nekem nem mondanak semmit.

A Wifi az Yettel otthon net GSM ruter ből érkezik.

2022. ápr. 18. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!