Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van egy oldal inboxdollars.com...

Van egy oldal inboxdollars.com és itt amerikai rendszámot kéne megadnom viszont magyart szeretnék.?

Figyelt kérdés
Automatikusan behelyetesíti erre: +1 ___ - ___ - ____ és telekomos vagyok. Esetleg ha erre van ötlete valakinek hogy hogyan tudom úgy beírni hogy meg is kapjam az sms-t azt szivesen várom. Köszönöm előre is a válaszokat!

2022. máj. 1. 18:17
 1/3 A kérdező kommentje:
Elnézést! A kérdésben nem rendszámot hanem telefonszámot szerettem volna írni!
2022. máj. 1. 18:18
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha a szolgáltatás csak USA-beli ügyfelek számára érhető el, akkor ugyan megkerülheted a belépést és regisztrációt, de nem biztos, hogy teljeskörűen igénybe veheted majd amit az oldal kíván. Amíg amcsi telefonszámhoz van kötve a dolog, nem tudsz mit csinálni.

Az ilyen netes pénzkeresés és passzív jövedelem 99%-a amúgy is kamu, átverés, vagy ingyen munka másoknak amiből majd ők profitálnak, neked pedig nevetséges jutalékot csepegtetnek (órabérre vetítve sokszor néhány tíz forintot jelent - ennyiért pedig a hülye sem dolgozik, hiába csak néhány kattintás).

2022. máj. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

az oldalrol idezek:

"Members must reside in the United States while using their InboxDollars® Account"

ezert nem tudsz nem US mobilszamot beirni

2022. máj. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!