Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Csináltam egy uj email cimet...

Csináltam egy uj email cimet freemail csinalni akartam uj fb ot,de azt irta ezen az email cimel mar regisztraltak fb ot na szoval kertem jelszo emlekeztetot az email cimre megiskaptam. Be is tudtam lepni kiderult valaki mase es mar lassan5 eves fbja?

Figyelt kérdés
De latszott mar hogy mar lassan masfel eve nem hasznalta,nöi fb ok en pedig pasi vagyok,most akor ha valaki nem hasznalja huzamosabb ideig a freemailt akor torlik az email cimet? Es azert tudtam egy mar regeben fb ra regisztralt freemailel belepni? Anyibol jo hogy igy konyebben csajozok. Biszexre allitottam be a fb ot?

2022. máj. 19. 11:01
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kreten!!!csak mondjuk mig a. Régi fb omon alig volt pár nö aki levetközött,addig ezen 2 nap alatt sokal tobb lany levetkozott
2022. máj. 19. 11:28
 12/19 anonim ***** válasza:
Kamu, te valahogy hozzájutottál egy Freemail-es e-mail fiókhoz, kértél rá jelszó emlékeztetőt, és azzal léptél be Facebookra. Ellenkező esetben mégis hogyan tudtál volna belépni valaki más e-mail fiókjába?
2022. máj. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Nem leptem mas email fiokjaba be :) regisztraltam emailt de az egyik komentelö megisválaszolta nekem hogy tudtam mas fb jaba ,azért mert a freemail email fiok törli az email cimet ha sok ideig nem lepel be
2022. máj. 19. 11:36
 14/19 anonim ***** válasza:

A fiókot törli a Freemail (illetve már azt sem, csak régebben volt így), de maga a cím akkor sem regisztrálható újra (neked is ezért írta ki, hogy ezzel a címmel már regisztráltak). Sőt, a törölt fiók is újra aktiválható, ha ismét belép a felhasználó.


A kérdésben azt írtad, hogy szerettél volna csinálni egy új fiókot, de "azt irta ezen az email cimel mar regisztraltak", tehát nem tudtál új címet regisztrálni, legfeljebb csak belépni tudtál egy létező fiókba. De milyen jelszóval léptél be?

2022. máj. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés jelentendő, több okból is...
2022. máj. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Már ott sci-fi a történet, hogy valaki 2022-ben freemail.hu-s címet regisztrál, ilyen bolond nincs.
2022. máj. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Igen fb fiokot akartam csinalni
2022. máj. 19. 15:42
 18/19 A kérdező kommentje:
De amugy csak vicceltem,csak kivàncsi voltam hogy a gyakoris balfàcànok elhisznek e minden kiiràst
2022. máj. 19. 16:17
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Elég szánalmas.
2022. máj. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!