Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet nagy fájlt...

Hogyan lehet nagy fájlt átküldeni úgy, hogy ne törlődjön rövid idő után?

Figyelt kérdés
Egy ismerősömnek már hússzor átküldtem valamit, de sosem találja, már elegem van. Volt a citromail óriásmelléklet, és van az a toldacuccot oldal, másról kapásból nem tudok. A google drive-on megmarad, de azt nem akarom használni ilyenre.

2022. jún. 19. 16:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is csak olyat ismerek, ahonnan (egy hét után) törlődik, de onnan talán remélhetőleg annyi ideig letölti vagy mégsem?

wetransfer.com, filemail.com

2022. jún. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Lehet csak meg kellene mutatni vagy értetni az ismerőssel, hogyan használja a böngészőt, mit kell csinálni letöltéskor és hova kerül amit letölt.

Ha az elmúlt húsz alkalommal sem értette mit csinál, akkor a következő 20-nál sem fogja, és feleslegesen túráztatod magad te is.

Ez nem technikai probléma, hanem felhasználói.

2022. jún. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
2022. jún. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Elpostázod pendrivon.
2022. jún. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

2. Hát ez az, csak nem akarok vele bunkó lenni, de legszívesebben megmondanám neki, hogy ezt én nem vállalom. Amúgy tudja, hogy kell kezelni, mert egy másik fájlt azóta többször használtunk közösen, csak ez ritkán kell, ezért elkallódott neki.

Túloztam, "csak" ötször küldtem el neki, nem hússzor.

Lehet, elküldöm utoljára toldacuccal, nincs kedvem emiatt ragisztrálni fájküldő szolgáltatásoknál. Köszönöm a válaszokat!

2022. jún. 19. 17:35
 6/15 anonim ***** válasza:
2db 8GB-os DVD is elfér papírtokban egy 50g-os levélben..
2022. jún. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Torrenten átküldüd.
2022. jún. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Skype-n nem tudod átküldeni neki? Torrent-beállítása (két gép közt) bonyolult lehet annak aki nem ért hozzá.
2022. jún. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Google Drive. Ok, nem akarod használni erre, regelsz még egyet, és arról osztod meg vele. Vagy akármi más, Dropbox, MEGA, stb.
2022. jún. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Vagy másik megoldás hogy p2p alapon küldöd át. Tudom ajánlani pl. a Resilio Sync-et. Mindketten felteszitek a progit, megosztod vele a fájlt, és ahelyett hogy valami fájlmegosztóra menne fel, rögtön az ő gépére tölti le. Onnan kezdve nem ugathat hogy nincs meg a fájl.


[link]

2022. jún. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!