Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehetséges az, hogy...

Hogyan lehetséges az, hogy valaki elérhető a Messengeren, mégsem érkezik meg hozzá az üzenetem?

Figyelt kérdés
2022. júl. 25. 09:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem szabad hinni a jelzéseknek. Van amikor nem is vagyok elérhető és elérhetőnek jelez. Vagy ugyanez fordítva.

Szóval azért, mert ez a funkció megbízhatatlan.

2022. júl. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez bennem is felvetődött kérdésként. Arra tippelek, hogy letiltott az illető, vagy korlátozott ismerősként állított be, de lehet, hogy rosszul tudom.

Mindenesetre ha ilyen több alkalommal is előfordul, hogy írok ismerősnek, és gyakran online van, de látszólag sosem olvassa az üzenetem (vagyis nem az, hogy látta, csak nem ír vissza, hanem olvasatlan jelölés van az üzenetem mellett), jó pár ilyen után kitörlöm (még nagybátyámat, és bérmaapámat is kitöröltem egy idő után emiatt, akivel sosem tudok Messenger-en beszélni, inkább ne is legyen ismerősöm Facebook-on).

2022. júl. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

#2 nem, ha le vagy tiltva, akkor egyáltalán nem látod, hogy elérhető-e, sem hogy mikor volt elérhető.

Inkább az #1 válasza lehet helytálló, hogy rosszul jelzi a messenger. Nekem is volt, hogy a pasim hajnali 4-kor még elérhető volt (utána aludtam el), közben éjfél óta ott horkolt mellettem.

2022. júl. 28. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!