Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért szakad meg néha az...

Miért szakad meg néha az internetkapcsolat a számítógépemen?

Figyelt kérdés
Egy extenderből ethernet kábelen keresztül jut el a gépembe a net, viszont néha megszakad pár mp-re aztán visszajön. Már minden beállítason átmentem amit találtam és segít az hálózati adapteren vagy ethernet kapcsolaton. Nem tudom eldönteni, hogy ez már akkor szolgaltató (Telekom) probléma vagy valami rosszul van beállítva. Ha esetleg tapasztaltatok hasonlót, örülnék a tanácsaitoknak.

2022. júl. 30. 19:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Extender probléma simán lehet. HA nem működik jól együtt a modemmel, akkor ilyesmi történhet. Utána kéne ennek nézni. Jó leírások vannak a neten.
2022. júl. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nézd meg az extender appjában, hogy ugyanazt a sávszélességet nem használja e másik eszköz vagy a szomszéd, egyéb esetben érdemes lenne beruházni hosszú netkábelbe vagy egy wifi adapterbe a gépen.
2022. aug. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!