Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van itt olyan aki telefonszám...

Van itt olyan aki telefonszám alapján megtudja keresni hogy az illető milyen néven van regisztrálva a Facebookra?

Figyelt kérdés

Leírnátok hogy hogyan tudom telefonszám alapján megkeresni?

Minden hogy próbáltam de nem megy


2022. júl. 31. 19:04
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
76%
Nincs ilyen lehetőség...
2022. júl. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

Facebookon nem, esetleg - ha szerencséd van - a távközlési szolgáltatók tudakozóiban, talán:

[link]

[link]

[link]

[link]

2022. júl. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ha a szolgáltatót felhívom akkor ők tudnak nekem segíteni?
2022. júl. 31. 19:29
 4/27 A kérdező kommentje:
Most megnéztem a telekom oldalán, ki is írta a nevét, címét. Viszont ezeket mind tudom, a Facebookra más néven van regisztrálva és ezt a nevet szeretném megtudni
2022. júl. 31. 19:32
 5/27 anonim ***** válasza:
Nyilvánvalóan nem. Miért derogál felhívni és beszélni?
2022. júl. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Az illető más személynek adja ki magát és nekem írogat, kiváncsi lennék hogy az a személy e akire gondolok, mert ha igen akkor jelentem
2022. júl. 31. 19:37
 7/27 anonim ***** válasza:
Jézus ereje... A tiltás gomb szerinted dísznek van?
2022. júl. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

#3: A belinkelt tudkozókban azon előfizetők neve (nem a Facebook-azonosítójuk) található, akik beleegyeztek az előfizetői névjegyzékben való szereplésükre.

Ha felhívod a szolgáltatót, felvilágosítást neked, magánembernek nem tudnak nyújtani - maximum a hatóságoknak, ha a telefonszám tulajdonosa bűncselekményt követett el.

2022. júl. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
71%

"hogyan tudom telefonszám alapján megkeresni?"

Felhívod! 🤷‍♂️

2022. júl. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha megosztottad a telefonszámod a facebook profilodon. Manapság nagyon könnyű bárkit is megtalálni facebookon, nem csak telefonszám, de végzettség, vagy keresztnév, esetleg állás alapján is.

2022. aug. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!