Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Teveklub teve érettségi...

Teveklub teve érettségi hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés
Ugye 2020tól nincs flash.. Adtam hozzá a chromehoz flasht de az érettségi még mindig nem működik, de nem adom fel

2022. aug. 1. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2022. aug. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%

Kétféleképpen:

1. Flash emulátorral, bár az nekem konkrét oldalakra nem működött, csak ha letöltöttem az swf fájlt és belehúztam, a teveclub viszont így nem működik. Ha csak én voltam béna és ez megoldható, akkor ez járható út.

2. 2020 előtti böngészőt kell felrakni éa hozzá a flash player plugint. Ez hivatalosan már nem beszerezhető és a nem hivatalosakkal vigyázni kell, mert vírusosak lehetnek, szóval óvatosan. Nekem van egy régi gépem XP-vel, amin a 2018-as Firefox az utolsó böngésző, arra feltettem a flash playert, így működik a teveclub. De abból se az utolsó verzió kell, mert önmegsemmisítő van benne (vagy vissza kell állítani a dátumot), régebbi kell amiben még nincs ilyen, én a 28-as verziót leltem fel, abban nincs benne és remekül vitt eddig mindent.

2022. aug. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes, gyors választ
2022. aug. 1. 18:22
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tölt be az xps gépről, az ebnevelde bezzeg igen.. Valamiért nem enged fel
2022. aug. 1. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!