Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ez mégis mit jelentsen, hogy...

Ez mégis mit jelentsen, hogy facebookon nem jelöl vissza?

Figyelt kérdés

Vagyis a sztori igazából:

Bejelöltem egy rokont akivel már régóta nem találkoztam. Ott volt napokig hogy jelölve, de nem igazolt vissza. Erre most az a gomb arra változott hogy "követed".

Ezt ő csinálta, vagyis ő állította be énrám? Vagy ez mit jelent?



2022. aug. 2. 23:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%
ez aszt jelenti hogy visszautasította a kérelmet. nem akarja hogy a barát listádon legyen. vagy csak véletlenül nyomta meg a visszautasítás gombot :P
2022. aug. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%

Ismerősöd? Ha ott van az ismerőseid listájaban, akkor visszajelölt.

De egyébként nem köteles neki sem visszaigazolni, hogy ismerősök vagytok, ha régóta nem találkoztatok és így gondolom nincs is szoros kapcsolatotok.

2022. aug. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Lehet nem kíváncsi rád.
2022. aug. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
De ha visszautasította, akkor hogyhogy követhetem?
2022. aug. 3. 00:08
 5/14 A kérdező kommentje:
Hogyha elutasíotta és a törlésre ment, elvileg újra ki kéne írnia a gombnak hogy isemrősnek jelölés.
2022. aug. 3. 00:12
 6/14 anonim ***** válasza:
47%
De minek jelölgetsz olyat akit majdnem nem is ismersz?
2022. aug. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%

A követést nem kell elfogadnia (attól függően, hogy mit állít be), és a jelöléssel együtt követési kérelem is megy.


Amúgy ne haragudj rá. Nekem a saját szüleim sem ismerőseim Facebookon. (Meg más közelebbi rokonom se). Egyszerűen nem akarom, hogy lássák, hogy miket osztok meg, mit lájkolok stb... Mert az rám, a barátaimra, meg olyan emberekre tartozik, akikkel vannak közös témáink.


Viszont, ha Messengeren rám írnak a rokonok, ott bármikor szívesen válaszolok.

2022. aug. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Értem, szóval akit jelölök, automatikusan követem? Vagy nem értem. A követésemet engedélyezte?
2022. aug. 3. 01:09
 9/14 anonim ***** válasza:

Az nem lehet, hogy visszajelölt és ezzel automatikusan követed is? Azt nem hiszem, hogy a jelölésed követésre állítota volna. (Szerintem ilyet nem lehet és nem is volna logikus.)

A Második válaszoló kérdésére térnék vissza: Az ismerőseid listájában megjelenik-e a profilja?

2022. aug. 3. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 pcpsx válasza:
81%
Gratulálok!!!!!! Neked sem a szomszédod a lökött.
2022. aug. 3. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!