Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Youtube kommentemet belájkolta...

Youtube kommentemet belájkolta valaki, a feltöltő lehetett az?

Figyelt kérdés

Ha egy régebben (több hónapja) feltett videóra kommentelek, majd kb 10 perc múlva érkezik a kommentemre egy like, akkor azt valószínű a youtuber lájkolta? (vagyis a kérdés: tud úgy is lájkolni a youtuber, hogy nem szivecskézi le, hanem csak simán lájkolja?) Vagy esetleg van olyan funkció, hogy van a youtubernek egy másik, admin felhasználóneve, ahol úgyanúgy kap értesítéseket az új kommentekről, és innen lájkolta, szivecske nélkül a youtuber?


Olyan van, hogy engem mint felhasználót bárki tud figyelni hogy hova kommentelek? Mondjuk nem bárki, hanem valaki aki ért a számítástechnikához, az be tud állítani magának ilyen "követést"?


Kérem olyan válaszoljon aki konyít az ilyesmihez, ne a sima háziasszonyok meg trollok. Légyszi! Szeretnék hasznos választ kapni, sokszor olyan semmitmondó, egyszavas kommentek érkeznek, hogy sírnivaló.



#YouTube #like #lájk #youtube like
2022. aug. 9. 12:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Bárki tudja lájkolni a kommented. Értesítést a lájkról senki nem kap.
2022. aug. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

2: én kaptam értesítést a lájkról. ez azt jelenti, hogy a feltöltő lájkolta? mert alapból ha van 4-5 lájk a kommentemen, arról nem szoktam külön értesítést kapni, de 1-szer 1-szer kapok... ezt nem értem. mikor kapok, mikor nem?


1: kösz a konstruktív semmit :)

2022. aug. 9. 12:43
 3/13 anonim ***** válasza:
#3 Nem. Nekem úgy küld a youtube értesítést hogy valakinek tetszik a kommented. Ha többen lájkolják akkor is ezt küldeni nekem ugyanarra a kommentre. Ha csak arról küldene értesítést hogy a készítő likeoltad akkor nem úgy küldene értesítést hogy valaki hanem úgy hogy a készítő likeolta a kommentedet. Ennyi.
2022. aug. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
*küldi
2022. aug. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

5: ez tuti?


valaki más? köszi

2022. aug. 9. 12:55
 6/13 anonim ***** válasza:
#5 igen ez tuti nem értem mit nem bírsz felfogni ezzen
2022. aug. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
6: nekem még ilyen nem volt. ha a készítő lájkolta akkor azt írta hogy a készítő <3-et (szívet) adott a megjegyzésedre. Tehát a készítő nem simán "tetszik"-el hanem szvet ad rá. De mindegy, te nem érted az egészet, másrészt leginkább mástól várnám a megerősítést nem csak 1 embertől.
2022. aug. 9. 13:40
 8/13 anonim ***** válasza:
#7 na ide figyelj. Ha szivezi a készítő akkor nyilván küld róla h ő volt nem más. Likeolni meg mindenki tud
2022. aug. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

7-es: na ide figyelj. tudom amit írsz. Te youtuber vagy? Tudod egyáltalán mi a problémám? Több accountról menedzseled? Ha nem, akkor miért akarsz úgy tűnni,hogy értessz hozzá?


Értem, hogy mezei felhasználóként ez a tapasztalásod.


Kellene nekem egy youtuber, aki érti a különbséget, amiről írtam.


És bocs, ha felidegesítettelek. Nyugi. Nem akarok ellenséges lenni. Csak szeretnék biztos infókat. Hogy miért? Az legyen az én problémám.

2022. aug. 9. 15:04
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nagyon értetlen vagy. Egyébként nem kell ehhez "YouTubernek" lenni, ha ennyire nem bízol senkiben próbáld ki te magad. De úgy van, ahogy fentebb is írták. Nem csak szívet tud adni a csatorna tulajdonosa, hanem simán kedvelni is tud.
2022. aug. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!