Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Youtube kommentemet belájkolta...

Youtube kommentemet belájkolta valaki, a feltöltő lehetett az?

Figyelt kérdés

Ha egy régebben (több hónapja) feltett videóra kommentelek, majd kb 10 perc múlva érkezik a kommentemre egy like, akkor azt valószínű a youtuber lájkolta? (vagyis a kérdés: tud úgy is lájkolni a youtuber, hogy nem szivecskézi le, hanem csak simán lájkolja?) Vagy esetleg van olyan funkció, hogy van a youtubernek egy másik, admin felhasználóneve, ahol úgyanúgy kap értesítéseket az új kommentekről, és innen lájkolta, szivecske nélkül a youtuber?


Olyan van, hogy engem mint felhasználót bárki tud figyelni hogy hova kommentelek? Mondjuk nem bárki, hanem valaki aki ért a számítástechnikához, az be tud állítani magának ilyen "követést"?


Kérem olyan válaszoljon aki konyít az ilyesmihez, ne a sima háziasszonyok meg trollok. Légyszi! Szeretnék hasznos választ kapni, sokszor olyan semmitmondó, egyszavas kommentek érkeznek, hogy sírnivaló.



#YouTube #like #lájk #youtube like
2022. aug. 9. 12:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
56%
En youtuber vagyok es igen, tudom siman lajkolni a kommenteket, vagy szivecskezni. Altalaban szivecskezek, a lajkot nem nagyon hasznalom a sajat kommentjeimnel, de a lehetoseg megvan ra. Hogy errol milyen ertesitest kap a felhasznalo, ha csak lajkolnam a kommentet, fogalmam sincs.
2022. aug. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Főleg azt hogy nem hülyéztél le mint itt az előtted kommentelők.
2022. aug. 13. 08:37
 13/13 anonim ***** válasza:
#12 Nem hulyezett le senki csak elmondtuk hogy értetlen vagy.
2022. aug. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!