Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet nagyon pontosan...

Hogyan lehet nagyon pontosan és ügyesen keresni az interneten a legrelevánsabb találatokért? Ebből a szempontból melyik a legjobb keresőmotor? Vagy mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Van-e speciális teendő a keresés elindításához vagy annyi, hogy beírjuk a keresőbe a megfelelő szavakat?


Ha van speciális teendő, mi az?



2022. nov. 24. 12:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Telefonon a böngésző menüjében kapcsold be az asztali webhelyet. Így kisebbek lesznek a találatok, de meg kell jelennie az eszközök menünek.
2022. nov. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszi! Bekapcsoltam. Így is azokat találta meg. Akkor biztosan nem tesznek fel róla képeket.

Nem tudom, miért csinálják ezt.

Az előbb láttam néhány videó előképét és azokon már idősebbnek néz ki.

(Az annyira szégyen számára, hogy megöregedett? Csak azért kérdés ez, mert ő vmi spirituális ember, akkor pláne nem kellene, hogy zavarja, hogy megöregedett a teste.)

2022. nov. 24. 16:23
 13/14 anonim ***** válasza:

Tolle nem nagyon foglalkozik azzal, hogy mi kerül fel róla a netre, igazából az egész üzleti résszel nem foglalkozik. A webshopját, a kurzusait, a hanganyagokat és az ebookokat sem ő rakja össze, van erre egy külön stábja.


A Google pedig az alapján dönti el a kép frisseségét, hogy az mikor került be az indexébe, mert azt nem tudja, hogy maga a kép mikor készült (bár EXIF adatok alapján, ha vannak, elméletileg tudhatná). Szóval ha egy ezeréves képet tegnap tettek fel, a Google azt is frissnek fogja mutatni.

2022. nov. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Igen, persze, azt értem, hogy amit utoljára töltöttek fel, azt mutatja újnak.


De én kulcsszavakkal is próbáltam keresni.


Amúgy ma megnéztem a honlapját, eléggé megdöbbentett.

Nem tudtam, hogy ennyire a pénzre megy.

2022. nov. 24. 22:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!