Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ez mit akar jelenteni a...

Ez mit akar jelenteni a citromail-nél?

Figyelt kérdés

Írták, hogy számos újítás lesz és írtak benne olyat, hogy bevezetnek egy előfizetési rendszert. Idézem:

"A szolgáltatás ára 1 999 Ft/hó; negyedéves vagy éves előfizetés választása mellett. Az első három hónapra 80% kedvezményt adunk az előfizetés árából. Február 28-át követően bővebb információkat küldünk a változásokról és lehetőséged nyílik előfizetésed aktiválására."


Ez mi a bánat? Mégis hogy fizeted? Megemelkedik az internet számlád, ha használod, vagy ezt hogy kell elképzelni? Lövésem sincs, hogy ezt most hogy értelmezzem.



2023. febr. 13. 21:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Freemail ugyanolyan rossz, instabil, megbízhatatlan. Azt is eladták, csak nem külföldre, hanem a kormánypropaganda egyik gyűjtőjébe került, a KESMA alá. Több szolgáltató kifejezetten kéri hogy ne, vagy tiltja, hogy ezzel regisztrálj, mert nem képes minden levelet kiküldeni.
2023. febr. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Hát nekem sem az az elsődleges.
2023. febr. 24. 17:14
 13/17 anonim ***** válasza:
Én már nemtudok belépni
2023. márc. 1. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Én is megpróbáltam, már nekem sem sikerül. Csesszék meg. Remélem elveszítik a felhasználók 90%-át. Csak nem lesz annyi hülye, aki fizet egy citromail kaliberű fiókért.
2023. márc. 1. 18:13
 15/17 anonim ***** válasza:

Az ami eddig a Citromail volt megszűnik (vagy megszűnt). Egy új rendszerért kell fizetni, amiből csak a bejáratott márkanév és a meglévő felhasználói fiók migrálása kötődik a régihez.

Mindenki ezt mondja, hogy ezért a szarért nem fizet. Miközben nem a jelenlegi állapotok válnak fizetőssé, hanem egy új szolgáltató és szolgáltatás díjáról van szó.

2023. márc. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Igen, kb annyi, hogy megváltozik az arculat és nem lesznek benne reklámok. Ennyi. Ezért senki nem fog fizetni. Eddig sem volt a legnépszerűbb, ezek után meg pláne át fognak pártolni egy jobbra.
2023. márc. 2. 17:04
 17/17 anonim ***** válasza:
Van
2023. márc. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!