Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Gmailen kívül milyen postafiók...

Gmailen kívül milyen postafiókokat tudtok ajánlani, ami megbízható?

Figyelt kérdés
A citromail hamarosan fizetős lesz, a freemail az alapból elavult. Más jó és megbízható milyen van még a Gmailen kívül?

2023. febr. 24. 17:16
 1/10 anonim válasza:
100%
A Gmail szerintem a legjobb. A citromail is alapból elavult. A hotmail még jó.
2023. febr. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
Protonmail, Tutanota, Mailfence - mindegyik európai központú, alapból kínál végponttól-végpontig tartó titkosítást, és jobban figyel az adatvédelemre.
2023. febr. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
45%
Miért akarsz mást a Gmail-en kívül?
2023. febr. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
25%
Hirdetik a neten ezerrel a Freemailt, de tudjuk, hogy az milyen. Az Indamail az egyedüli jó.
2023. febr. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
mail.com
2023. febr. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket.

Gmailt nem szeretnék. Azért gondoltam másra.

A hotmail még megbízható?

2023. febr. 24. 23:39
 7/10 anonim ***** válasza:

#6: "A hotmail még megbízható?"

A Hotmail a Microsoft Outlook:

[link]

leánykori neve.

2023. febr. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"ami megbízható"

vs.

"A citromail hamarosan fizetős lesz"

Nos.. a Citromail, és a megbízhatóság azért... elég távol állnak egymástól. Legalábbis most. Amikor indult, akkor egy teljesen korrekt, megbízható szolgáltatás volt, de mostanság már a Freemail színvonalát közelíti.


#4 "Az Indamail az egyedüli jó."

Én régebben nagyon nagy Indamailes voltam, de... most már nem tudnám jónak nevezni. Azóta használtam, amikor még Vipmailnek hívták, és a GMail még sehol sem volt. Olyan 2015 környékéig tényleg sok tekintetben még a GMailt is felülmúlta (pl. jóval gyorsabb, és stabilabb volt az IMAP szervere). Aztán lassan elindultak a lejtőn ők is. Az utóbbi kb. 1 évben meg már arra a szintre jutott, hogy a használhatóság határát súrolja. Vannak, ahonnan egyszerűen nem jönnek meg a levelek. Pl. a Steam belépési kódja tízből kilencszer nem jött meg. Aztán az IMAP elérése is bénáskodik elég sokat. Így aztán tőlük is elbúcsúztam.


A GMail nekem sem a legszimpatikusabb. Félreértés ne essék, nagyon magas színvonalú. De volt már, hogy megsz*patott rendesen. A munkahelyemről be akartam lépni a saját privát fiókomba, de kérte, hogy a tabletemen koppintsak rá, hogy engedélyezem. A tabletem otthon volt. Rányomok, hogy más lehetőség, választanám az SMS-azonosítást, de ott meg azt írta ki, hogy ez nem lehetséges. Szóval sz*ptam. (Bár azóta elméletileg javították ezt a hibát.) Aztán rémesen intoleráns a bejövő levelekkel szemben. Ami persze részben jó, mert a spam 99%-át kiszűri, de ezzel együtt sok hasznos levél is ment a levesbe. (Igaz, ha a küldő oldalon rendesen bekonfigurálták volna a levelezőszervert, akkor ez nem lenne gond, de ettől függetlenül okozott kellemetlenséget már.)

De ha a Microsoft (Outlook/Hotmail), és a Google (GMail) között kellene választanom, egyértelműen utóbbit választanám.

Jelenleg egyébként a saját VPS-emen futó saját levelezőszervert használom, bár ugye ez akkor járható út, ha az embert ért ennek az üzemeltetéséhez, vagy tud szerezni valakit, aki feltelepíti, és üzemelteti. Emellett meg egy GMail cím a "másodlagos" címem.


Ami az alternatívákat illeti:

Yahoo Mail

AOL Mail

Zoho Mail

Protonmail

- és még biztos vannak mások, amik megbízhatóan és stabilan működnek.

2023. febr. 25. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is azon gondolkodtam mi lehet a jó alternatíva, ugyanis nekem van Gmail-em csak ott van biztonsági email címként megadva a citromail-es címem.

Tehát nekem is kell egy másik postafiók.

Ezt nem is használnám nagyon semmire, csak erre. Yahoo-n gondolkoztam....

2023. febr. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az Indamailnál tulajdonos váltás volt, azóta sokkal jobb lett. DE miért hirdetik a Freemailt?
2023. febr. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!