Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik ingyenes levelezőrendsz...

Melyik ingyenes levelezőrendszert ajánlanátok nekem az indamail/vipmail helyett?

Figyelt kérdés

Több inda/vipmail fiókot használok és muszáj több fiókot használnom a jövőben is. Én intézem a szüleim földgáz ügyeit, ahhoz anno új mail cím kellett, mert nem engedett ugyanarról a címről 2 felhasználót regisztrálni és a biztosítóval is ugyanígy vagyunk. Eddig az indamailnél nem volt gond átlépegetni egyik postafiókból a másikba. Most is olyan ingyenes levelezőrendszer kellene, amiben ugyanígy gond nélkül lépegethetek ide-oda.

Csak számítógépen használom az internetet, ha ez számít a kérdés szempontjából.



#Indamail #Vipmail #ingyenes levelezőrendszer
2023. márc. 15. 08:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Gmail
2023. márc. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%
A Gmail jó lesz.
2023. márc. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

A teljesség igénye nélkül:

- GMail

- Outlook (leánykori nevén Hotmail)

- Zoho Mail

- Yahoo Mail

- AOL Mail


Egyébként pedig Thunderbird levelezőszoftvert használok, így semmi gond nincs egyszerre több fiók használatával, nem kell ide-oda lépegetni, kényelmesen lehet több fiókot is kezelni.

2023. márc. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

Ha magyar tulajdonú kell, akkor ott van a:

- freemail.hu (egy fideszes cégé)

- és a gmail.hu (fontos, hogy ez pont HU!)

2023. márc. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Gmailnél nem kell a google fiókból is ki-be lépni amikor az email fiókok közt ki-be lépegetek?

Mert régen pont valami ilyen miatt nem használtam a gmailt (meg visszajelzést se lehetett kérni az email olvasásáról)

Az outlook nem az internet előfizetéshez járó fiók, amit csak az én gépemen tudok megnyitni? Más gépen, pl. könyvtári gépen nem?

A thunderbird kötött valamihez, vagy szabadon és ingyenesen használható bárhol, bármilyen gépről?

2023. márc. 15. 09:26
 6/12 A kérdező kommentje:

A protonmail-lel kapcsolatban ugyanezek a kérdéseim, mint a thunderbird-del.


Az nem érdekel, hogy kinek a tulajdonában van, bármikor el lehet adni bárkinek, a .hu is hidegen hagy.

2023. márc. 15. 09:29
 7/12 A kérdező kommentje:
A felhasználói felülete kellene, hogy magyar legyen, magyarul se nagyon igazodok el a számítástechnika világában, hát még angolul.
2023. márc. 15. 09:30
 8/12 anonim ***** válasza:
8%

A proton ingyenes levelezést is kínál, itt, ahogy írtam a fogadó fél nem kapja meg az IP-det, mint pl a gmailnál.


Van fizetős változata is, amit teljes titkosítást ad..


de ingyenesen is bőven jól használható egyre több cég erre áll rá, illetve az újságírók is ezt használják, mert titkosítja az ip-jüket!

2023. márc. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
51%
Gmail/Hotmail manapság a leginkább elterjedt, semmi gond velük amire kellenek tökéletesen ellátják a feladatukat.
2023. márc. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Microsoft Google is elképzelhető ezek után fizetősé teszik?

Ha ők is akkor mi is.

2023. márc. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!