Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik weboldalon lehet...

Melyik weboldalon lehet ingyen csetelni AI-val, várakozás nélkül? Ahol nem kell heteket, hónapok várni a soromra, és kellően értelmes AI. Telepíteni se kelljen semmit.

Figyelt kérdés

2023. ápr. 3. 16:01
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
2023. ápr. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Pontosan ez az az AI chat, amelyra nem tudtam rácsatlakozni. Miután regisztráltam email-lel, visszajelezte, várjak a soromra, mire csetelhetek. Ennek már több hónapja, és még mindig nem kaptam új email-t, hogy csetelhetnék.
2023. ápr. 3. 16:12
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem simán működik.
2023. ápr. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%
Hát akkor nagyon benéztél valamit...
2023. ápr. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

És pontosan mit tettél, hogy működik? Regiztél email-lel, utána pedig? Kaptál új email-t? Mikor? Hogyan jártál el pontosan?

(Lehet, hogy ez év eleján még korlátozott volt a használata, most meg már nem?)

2023. ápr. 3. 16:18
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyszer regeltem, azóta működik.
2023. ápr. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Néha túlterhelt, de belépni akkor is enged, legfeljebb hibát ad vissza.
2023. ápr. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%

Én még csak nem is regeltem.


Itt megnyitom

[link]


Login, belépés Microsoft accounttal, beírom a mailcímem, meg jelszavam, oszt egyből a chatfelületen dob ki. Nem küld emailt, igazából semmivel sem kell interaktálni, sima belépős felület.

2023. ápr. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Értem, akkor vagy januárban még nem volt korlátlan, vagy pont túlterhet volt hetekig akkoriban. Majd próbálkozom megint, köszönöm a válaszokat. :)
2023. ápr. 3. 16:46
 10/10 anonim ***** válasza:

Bing csevegője. Microsoft fiókkal kell belépni, és lehet is használni. Már várakozási lista sincs.

bing.com

És itt a csevegő. Ja, csak edge-ben.

2023. ápr. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!