NCore?

Figyelt kérdés
tavaszi kvíz megfejtés?

2023. ápr. 7. 11:54
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
78%
Google kép alapú keresessel minden gond nélkül megtalalhato minden helyszín.... Ennyit azért dolgozz már vele hogy rastansz 10 percet.
2023. ápr. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 lali51 ***** válasza:
22%
A gyakori kérdéseken fent van,csak meg kell keresni.
2023. ápr. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
38%

Kérdező.

Ahogy 1. válaszadó írta google képkereső azonnal jó találatot ad mind a 18 képnél .


Talán 2 kép volt ahol a képkeresőbe áthúzott képnél módosítani kellett a keresési felületen mert , sok virág volt a kép előtt , és virágokra adott találatot nekem.:) De a keresési felületet egérrel lehet állítani. Az épületre húzva rögtön megtalálja.


1 kép van ami egy magasabb épületről van fényképezve , ott a találatok közt keresgélni kellett kicsit de az épület "jellegzetességet" figyelve azt is gyorsan meg lehet találni.

3 helyszínt ismertem fel magamtól, azokra is rákerestem azért. Nekem félóra alatt az összes képet sikerült megtalálni.( úgy hogy még szöveges fájlba kiírogattam, hogy melyik épület hol van mert tetszett némelyik ,és majd egyszer meg akarom nézni őket.

2023. ápr. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 Csigamadar válasza:
0%
448
2023. ápr. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
0%
Valaki esetleg le is írná a választ hisztizés és beszólás helyett? Mert ez az oldal nem arról szólna...
2023. ápr. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
24%
Arról szól hogy válaszolunk nem arról hogy más helyett dolgozunk.
2023. ápr. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
0%

Mivel nem írtátok le a választ, így nem válaszoltatok. Egyszerűen csak beszóltatok.

Egyébként az egész oldal alapja, hogy "más helyett dolgozunk", de gondolom ez már túl sok infó... :D

2023. ápr. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
35%

Akkor csinálgasd meg helyette aztán írd le neki a választ.... Komolyan én is rá tudtam szánni azt a negyed órát, mert még ha valami olyan tudás kéne hozzá amivel nem mindenki rendelkezik akkor megérteném a kérdést, de így ez simán egy szokásos lusta vagyok megcsinálni, más majd intézi helyettem.


Ilyen esetekben meg megnyugtatlak, máskor sem divat az, hogy megadják a jó választ, vagy simán bedobnak valami kis félrevezetést.

2023. ápr. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
38%
Igaza van a 8-as válaszolónak nem nehéz. Nem bántani akarlak de aki erre lusta az ne is csinálja meg. Nekem is max 15 perc volt az egész. Ha még valami nehéz feladat lenne azt megérteném. De ez annyira nem volt nehéz. Aki meg sokat utazik annak meg + előnyei is van itt. Mert tudja hol lehet az adott dolog.
2023. ápr. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
0%
És nem fogjátok fel... :( Azért ijesztő.
2023. ápr. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!