Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mennyire lehet sikeres egy...

Mennyire lehet sikeres egy ilyen Harry Potter fanfiction?

Figyelt kérdés

Kicsit próbálok egyedibbet alkotni, mégis a HP univerzumban maradni és persze ettől függetlenül szerepet kapnak benne ismert szereplők is majd.

Írtam egy bevezetőt, hogy megismertessek sok dolgot, aminek tudatában jobban beleélheti magát az olvasó, hogy mégis milyen helyszínen játszódik. Úgy éreztem, hogy a törtébetbe nem tudnám beleilleszteni ennyire részletesen. Sajna kaptam rá negatív kritikákat, hogy teljesen felesleges volt, de persze minden kritikát szívesen fogadok, legyen az pozitív, akár negatív.

A történetet illetően egyelőre csak a 2. fejezetnél tartok, de még nem fejeztem be. Szeretem előtte magamnak felvázolni az egész cselekményt, mielőtt leírnám. Sokszor van kedvem írni és annyira tetszik ez a világ, hogy már önmagam szórakoztatásaból is irom :D

Csak valamiért bennem van egy kis félelem, hogy esetleg valaki lefikázza (ami persze nem esik jól, másrészt viszont mégis jó, mert tudom, hogy kell változtatnom.)

Egy regényt fejeztem be eddig, ami nem fanfic, hanem teljesen saját sztori, arra is vegyesek voltak a reakciók, de szerencsére inkább pozitívak.

Most ezzel kapcsolatban kérném ki a véleményeteket, hogy mindent egybevéve ti folytatnátok az olvasását egy ilyen fanfictionnek?


[link]


Előre is köszönöm, ha elolvasod!



2023. máj. 1. 14:56
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Hello, újra!

Az az igazság, hogy hatással voltak rám azok, akik negatív kritikákkal illették a bevezető ötletét, így kigondoltam, hogy hogyan lehetne a lényegesebb részeket beleépíteni a törtébetbe, amit már meg is tettem. A bevezetőt teljesen töröltem és haladtam előre még egy fejezetet.

Ha esetleg valakit érdekel, akkor nagyon megköszönném ha beleolvasna és véleményt nyilvánítana az eddig leírtakról.


[link]

2023. máj. 29. 15:18
 22/23 NTBS ***** válasza:
Szerintem működhet. Kicsit dolgozd át.
2023. jún. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Mármint mire gondolsz pontosan?
2023. jún. 5. 19:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!