Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem lehet feljelenteni a...

Nem lehet feljelenteni a napiszar.com-ot? Feltették egy képemet.

Figyelt kérdés
2010. okt. 11. 12:10
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Én 24 éves vagyok. :D Én sem szeretem az emos, böszmeségeket, de nem küldeném be a képét sehová, mert leszarom...
2010. okt. 11. 13:06
 12/13 anonim ***** válasza:
Na ne fárassz már ilyen kérdéssel. Minden hónapban jön egy ilyen kérdés... Ott le van írva minden mellesleg. De mindegy. Amerikai szervert nyugodtan jelentgethetsz, menj csak be a rendőrségre, ott is kiröhögnek, aztán felveszik a jegyzőkönyvet, majd berakják a többi közé a fiók legaljára, mert őket ez egy cseppet sem fogja érdekleni, hogy te milyen képeket teszel közzé magadról, majd megjelenik egy másik oldalon, utána meg fel van háborodva az illető. Rólam is készültek olyan képek, hogy ha azok kikerülnének, háááát... leszarnám... És akkor mivan? Te már akkor hozzájárultál, hogy kinn lesz a kép amikor lefényképeztek, csak még nem tudtad! XD
2010. okt. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha ciki a kép, akkor facebookra minek raktad ki?
2010. okt. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!