Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha letiltja egy ismerős a...

Ha letiltja egy ismerős a Facebook profilomat, akkor minden eszköz/profil is le leszt tiltva, ami a letiltott Facebook profilom IP címét használja?

Figyelt kérdés

Én telefonon szoktam Facebook-ozni. Letiltott egy ember.


Megnéztem a másik profilom ugyanazon a telefonon, illeve csináltam egy új profilt ugyanazon a telefonon, de azokon sem találom azt az embert.


Ezután átmentem egy máskik telefonra, csináltam ismét egy új Facebook profilt, de ott sincs az az ember.


Ebből arra a következtetésre jutottam, hogy a Facebook tiltás az IP címre vonatkozik.


De mi van akkor, ha feljön ide a lakásba valaki, aki a saját Facebook profiljáról, a saját telefonján próbálná keresni azt az embert?

Akkor ha az én Wi-fimről csatlakozik fel, akkor az is automatikusan le lesz tiltva?


És mi van akkor, ha megváltoztatom az IP címet, és úgy csinálok új profilt?


2023. jún. 13. 06:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Rossz a következtetésed, a tiltás nem IP alapú, csak arról van szó, hogy a Facebook nem mutat minden embert mindenkinek. Hogy pontosan mi alapján dönti el, azt nem tudom, mert az adatvédelmi beállításokban nincs erre opció, de tapasztalat alapján biztosra mondom neked.
2023. jún. 13. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tehát lehetséges, hogy ha feljön ide valaki a lakásba, és felcsatlakozik az én IP címemről, Wi-fimről a saját telefonján, akkor látni fogja azt, aki engem letiltott?
2023. jún. 13. 07:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen.
2023. jún. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez érdekes.
2023. jún. 13. 10:14
 5/5 anonim ***** válasza:
csak az adott profilt tudjja letiltani.
2023. jún. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!