Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A honeygain mennyi ido alatt...

A honeygain mennyi ido alatt fizetett nektek?

Figyelt kérdés

Mert letoltottem es a hatterben futtatom mar vagy egyhete es csak 5,11 dollart ertem el es fogalmam sincs mikor fogom elerni a 20dollart aki mar csinalta a honeygaint az mennyi ido alatt erte el a 20dollart?

Illetve mennyit fizetett neki?


Elore is koszi a Valaszt!



2023. júl. 10. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

Nem vagyok matematikus, de ha 1 hét alatt elérték a kifizetés 25%-át (negyedét), akkor a 100%-hoz négyszer ennyi idő kell még arányosan.

Az sem hihető, hogy 1 hónap alatt hozzád vágnak a semmiből 7 ezer forintot, csak mert futtatsz egy alkalmazást.

2023. júl. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én tavaly október körül kezdtem. Most járok 9169 pontnál és nem fut mindig, csak amikor be van kapcsolva a gépem. Nagyon lassan gyűlik, de ha sikerül meghívnod embereket, akkor már könnyebben jönnek a pontok. Én eddig nem hívtam meg senkit. 20000 pontnál fizet ki $20 -t, azaz kb. 7000 Ft-ot.

Hogy megéri -e azt mindenki döntse el magának. Na meg ha jól tudom ez elvileg attól is függ, hogy földrajzilag hol tartózkodsz. Van ahol alapból is gyorsabb, van ahol lassabb.

2023. júl. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

És tényleg fizetnek, ez nem kamu, csak hát nagyon lassan gyűlik...

Előző voltam.

2023. júl. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet ám sok filléres használt régi telóval farmolni is, csak szólok.
2023. júl. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Még te sem döntötted el, hogy 9 hónap alatt eddig 3000 forintot kerestél és szerinted ez nem ordas nagy lehúzás. Ha csak napi 1 órát ment a géped, ez 11 forintos órabér. Közben többször ennyi pénzt fizettél áramszámlára, tehát soha nem jössz ki pluszban belőle. És cserébe ki tudja kiknek adod ki a tárhelyed vagy kapcsolatod, és mit művelnek a te azonosítódon keresztül.
2023. júl. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy év volt körülbelül, míg az első payoutomat véglegesíthettem. Azóta belassult.
2023. júl. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!